Walk-hannert Vibrator Roller
VR
BESCHREIWUNG


Den ASOKWalk-Behind Vibrator Roller ass eng héichwäerteg an zouverlässeg Ausrüstung fir verschidde Bauapplikatiounen entworf. Hei sinn e puer Schlësselfeatures a Virdeeler vun dësem Produkt:


Mächteg Motor: D'Roller ass mat engem personaliséierte Waassergekillten Dieselmotor ausgestatt. Dëse Motor liwwert eng exzellente Wärmevergëftung a super Kraaft, besonnesch a waarme Gebidder.


Haltbar Konstruktioun: D'Trommel an d'Kierper vun der Roller sinn aus C45 Stahlmaterial gemaach, wat eng besser Spannkraaft am Verglach zum Q235 bitt. Dëst garantéiert eng laang Liewensdauer fir d'Ausrüstung.


Präzisioun Ausschneiden: D'Stahlkomponente ginn mat Lasertechnologie geschnidden, wat zu präzis Dimensiounen a keng Verformung vu Verdréien oder Béie resultéiert. Dëst garantéiert Genauegkeet a qualitativ héichwäerteg Konstruktioun.


Corrosion-Free Waasser Tank: D'Roller ass mat engem 65-Liter Waasserbehälter ausgestatt, deen hannendrun montéiert ass. Dësen Tank ass corrosion-gratis an hëlleft Kaméidi Niveauen a Stëbs während Operatioun reduzéieren.


Einfach Vibratiounskontroll: D'Roller Schwéngung kann einfach kontrolléiert ginn mat der On / Off Schalter, déi um Geschwindegkeetskontrolléierten Handhiewel läit. Dës Fonktioun erlaabt präzis Operatioun an effizient Verdichtung.


Dual Scraper Bars: All Trommel vun der Roller ass mat zwee Schrackbars ausgestatt. Dës Bars suergen fir eng propper Trommeloberfläche wann Dir um Asphalt schafft, verhënnert d'Materialopbau an d'Performance verbesseren.


Minimum Iwwerhang: D'Roller huet e Minimum Iwwerhang Design, bitt gëeegent Säit an curb Spillraum. Dëst erlaabt eng glat Operatioun laanscht Kanten an Trottoiren ouni Hindernisser.


Ergonomesch Handle Design: D'Rollerhandtak ass ergonomesch entworf a mat enger Doudeger Kontrollfunktioun ausgestatt. Dëst bitt Schutz fir de Bedreiwer beim Ëmgedréint Uwendungen, verbessert d'Sécherheet op der Aarbechtsplaz.


Wéie professionnelle Walk-behind Vibrator Roller Hiersteller, ASOK gëtt eng héich-Qualitéit an zouverlässeg Produit dat ass gëeegent fir eng breet Palette vun Konstruktioun Uwendungen.



Produit Parameteren


ModellRL 500 DRL600D RL700D RL900D
MotorDieselmotor 178F 6.0PSDieselmotor 186FE 9.0PS
Gewiicht  (KGS)630720740810
Vibratiounsfrequenz (Zeit/min)3600360036003600
Zentrifugalkraaft  (KN)15202430
Max. Reesvitessen   (KM/H)2.52.52.52.5
Gradabilitéit   (%)20202020
Waasser Tank Kapazitéit  (L)32353535
Brennstoff Tank Kapazitéit    (L)25252525
Vibratiounsrad Duerchmiesser (mm)377377426426
Vibratiounsrad Breet (mm)600650650700
Verpakung Gréisst (cm)131*74*112cm (Griff 162*31*38)
Produit Fonctiounen


        
 Drum a Kierper Stol Material ass C45, besser tensile Stäerkt wéi Q235, laang Liewensdauer
        
Stahlschneidung duerch Lazer, keng Verformung vu Verdréien a Béie, héich Demensiounsgenauegkeet am Verglach zum Flammenschneid
        
D'Vibratioun gëtt kontrolléiert duerch einfach z'erreechen On an Off Schalter am Geschwindegkeetskontrolléierten Hand Hiewel.



Produit benotzt


Uwendungen:

Verdichtung wier méi effektiv wann dës Stroosseroller op de meeschten Aarbechtsplazen ausser dem mëllen Terrain benotzt gëtt, deen ze vill Feuchtigkeit enthält. Typesch Notzunge vun der Roller sinn am Buedem, Sand, Kies, an Asphalt Verdichtungsplazen.


Power Transfer:

1. E Waassergekillte Eenzylinder Dieselmotor oder eng alternativ Loftgekillte Eenheet gëtt an d'Roller agebaut. D'Ausgabkraaft vum Motor gëtt iwwer d'Zentrifugalkupplung transferéiert. Den Zweck vun der Kupplung ass ze engagéieren wann de Motor beschleunegt an auszeschalten wann de Motor Idle ass.

2. D'Trommel huet eng agebaute Kupplung, déi d'Kraaft vum Motor op d'Trommel iwwerdréit an d'Energie fir d'Trommelreiden no vir stellt.

3. D'hydraulesch Pompel generéiert hydraulesch Drock duerch aus hydraulesche Schlauch aus Ueleg Tank kommen. Den Drock gëtt an Dréimoment ëmgewandelt fir den Trommelwelle fir d'Rotatioun ze dreiwen an doduerch no vir ze goen.

4. D'Reesgeschwindegkeet vun der Forward- oder Reverse-Bewegung gëtt duerch d'Bewegung vum Betribshebel ugepasst.

5. D'Vibratiounsaktioun gëtt d'Vibrator Eenheet generéiert, d'Vibratiounskraaft an de Buedem fir d'Verdichtung auszeüben.



Produit Verglach


Kleng Gréisst, einfach ze bedreiwen
VS
Grousse Volume, grouss Drock Strooss Beräich



Fabréck Bild


          
Fabréck nei
          
++
          
propper an uerdentlech
          
++
          
Schéin gepackt
          
++


Applikatioun Szenario Diagramm



          
Mudder Strooss
          
++
          
cobblestone
          
++
          
Autobunn
          
++


Produit Detail Presentatioun


          
ordentlech arrangéieren
          
++
          
gefleegten Deeler
          
++
          
enk Schoss
          
++


Client Feedback


          
Great Walk-behind Vibrator Roller, Feld getest  - Judy aus Türkiye
          
++


FROEN



FAQ
  • Wat ass déi duerchschnëttlech Leadzäit?
    Fir Echantillon ass d'Leedung Zäit ongeféier 7 Deeg. Fir d'Massproduktioun ass d'Leedzäit 20-30 Deeg no der Empfang vun der Depotbezuelung. D'Leedungszäiten ginn effektiv wann (1) mir Är Depot kritt hunn, an (2) mir hunn Är lescht Genehmegung fir Är Produkter. Wann eis Leadzäiten net mat Ärer Frist funktionnéieren, gitt w.e.g. iwwer Är Ufuerderunge mat Ärem Verkaf. An alle Fäll wäerte mir probéieren Är Besoinen z'empfänken. An deene meeschte Fäll kënne mir dat maachen.
  • Kënnt Dir déi relevant Dokumentatioun liwweren?
    Jo, mir kënnen déi meescht Dokumentatioun ubidden, dorënner Analysezertifikater / Konformitéit; Versécherung; Origin, an aner Exportdokumenter wann néideg.
  • Hutt Dir e Minimum Bestellung Quantitéit?
    Wéi normalerweis ass d'Mini-Bestellung Basis op 1 ~ 50pcs .Different Produkt wäert anescht sinn.





Basis Informatioun
  • Am Joer etabléiert
    --
  • Geschäftsaart
    --
  • Land / Regioun
    --
  • Haaptinadik
    --
  • Haaptprodukter
    --
  • Enterprise legal Persoun
    --
  • Total Mataarbechter
    --
  • Allgemeng Brice Wäert
    --
  • Export Maart
    --
  • Kooperéiert Clienten
    --

Kontaktéiert eis

Profitéiert vun eisem oniwwertraff Wëssen an Erfahrung, mir bidden Iech de beschte Personnalisatiounsservice.

Kontaktéiert mat den USA

Wann Dir méi Froen hutt, schreift eis, sot eis Är Ufuerderungen, mir kënne méi maachen wéi Dir Iech virstellen kënnt

Recommandéiert

Si sinn all hiergestallt no de strengsten internationale Standarden. Eis Produkter hu Gonschten vu béiden auslänneschen an auslännesche Mäert kritt.
Si exportéieren elo wäit an 500 Länner.

Schéckt Är Ufro

Wielt eng aner Sprooch
╳
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Aktuell Sprooch:Lëtzebuergesch