Struktura e produktit Hyrje
VR

Si të zgjidhni ecjen me cilësi të lartë pas rrotullave të vibratorit

2023/07/21
Si të zgjidhni ecjen me cilësi të lartë pas rrotullave të vibratorit
1. Ecje e tipit Push pas rrotullave të vibratorit


        
Rul vibrues me dy daulle
        
 Rul vibrues me dy daulle drejtuese


2. Lloji i drejtimit ecje pas rrotullave të vibratorit


        
RZ216V-220V
        
RZ235V-240V
        
RZ900 kg-1500 kg
        
RZ750kg-900KGS3. Prezantimi i rulit vibrues të dyfishtëACE ecin prapa rollers janë  projektuar i fortë dhe i përshtatshëm për një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e ndërtimit. Aplikimi i njësisë së kontrollit hidraulik, pompë hidraulike e importuar nga Japonia, e lehtë për të ndryshuar drejtimin, kthesë majtas, kthesë djathtas dhe e kthyeshme.

1. Motor dizel i bërë me porosi të ftohur me ujë, me shpërndarje të mirë të nxehtësisë dhe fuqi të madhe në krahasim me motorin me benzinë, veçanërisht i përshtatshëm për funksionimin në zona të nxehta që digjen.

2. Materiali i tamburit dhe çelikut të trupit është C45, forcë më e mirë tërheqëse se Q235, jetë e gjatë shërbimi.

3. Prerje çeliku me lazer, pa deformim nga gjarpërimi dhe përkulja, saktësi e lartë e demensionit në krahasim me prerjen me flakë

4. Rezervuarët e ujit 65 litra pa korrozion të montuar në pjesën e pasme të rulit reduktojnë zërin dhe e mbajnë pluhurin në minimum.

5. Dridhja kontrollohet nga çelësi i ndezjes dhe i fikjes së lehtë në levë dore të kontrolluar me shpejtësi.

6. Dy shufra kruese në çdo kazan sigurojnë një kazan të pastër kur punoni në asfalt.

7. Minimumi i mbingarkesës që ofron hapësirë ​​të përshtatshme anësore dhe frenimi.

8. Dorezë e dizajnuar në mënyrë ergonomike me kontroll të njeriut të vdekur që ofron mbrojtje për operatorin në aplikimet e kundërta.4. Prezantimi i rrotullës vibruese me dy daulle drejtueseNjë motor nafte me një cilindër të ftohur me ujë ose një njësi alternative e ftohur me ajër është vendosur në rulin vibrues të drejtimit. Fuqia dalëse e motorit transferohet nëpërmjet tufës centrifugale. Qëllimi i tufës është të kyçet kur motori shpejton dhe të shkëputet kur motori është në boshe.


2. Tamburi përmban një tufë të integruar që transferon fuqinë nga motori në kazan dhe siguron energji për kalimin e daulles përpara.


3. Pompa hidraulike gjeneron presion hidraulik përmes zorrës hidraulike që vjen nga rezervuari i vajit. Presioni konvertohet në çift rrotullues për të drejtuar boshtin e kazanit për rrotullim duke shkuar kështu përpara.


4. Shpejtësia e lëvizjes së lëvizjes përpara ose mbrapa rregullohet nga lëvizja e levës së funksionimit.


5. Veprimi i dridhjes gjenerohet nga njësia vibrator, duke ushtruar forcë vibruese në tokë për ngjeshje5.Pranimi i RZ216V-220V

 ACE RZ216V-RZ220V  Roli i artikuluar tandem është i përshtatshëm për ngjeshjen e asfaltit, ngjeshjen e tokës jo kohezive dhe kohezive dhe ngjeshjen e dherave të stabilizuara. Përdoret në operacionet e mirëmbajtjes së trotuareve komunale, të autostradave, gjithashtu zbatohet për brazda, ngjeshja e kanalit të gypave në inxhinierinë e ndërtimit, ndërtimi i ndërtesave dhe detyrat e shtëpisë në katror, ​​lëndinat rrotulluese, etj.


1. Një platformë operatori e gjerë, e frenuar nga dridhjet dhe një hap i pozicionuar në mënyrë ergonomike e bëjnë makinën jashtëzakonisht miqësore për operatorin 

2. Kapaku i motorit i hapur me rrokullisje siguron akses të lehtë te motori dhe komponentët për mirëmbajtje dhe shërbim të përditshëm.

3. Paraqitja ergonomike dhe dizajni i kontrolleve të funksionimit: timoni me lëvizje të lehtë, leva e kontrollit shumëfunksional dhe mbështetëse krahësh të rehatshme.

4. Rezervuari i madh i ujit 110L është i pajisur me sistem uji nën presion që ofron rrjedhje të qëndrueshme të ujit.


6.Pranimi i RZ235V-240VRoli ACE 3600KGS Ride on Vibration është i përshtatshëm për ngjeshjen e asfaltit, ngjeshjen e tokës jo kohezive dhe kohezive dhe ngjeshjen e dherave të stabilizuara. Përdoret kryesisht për punë ngjeshjeje në shkallë të vogël si trotuaret, shtigjet për biçikleta, rrugë të vogla dhe zona të vogla parkimi - vende që kanë nevojë për ngjeshje, por që janë të vështira për t'u arritur me një rul më të madh.


1.Marka e famshme KOHLER KDW1404 Diesel  motori, performanca e shkëlqyer, e lehtë për t'u ndezur;

2.Pompë e ndryshueshme e famshme e Italisë, motor me zhvendosje fikse, shpejtësi pa shkallë, e lehtë për të ndryshuar drejtimin;

3. Paraqitja ergonomike dhe dizajni i kontrolleve të funksionimit: timoni me lëvizje të lehtë, leva e kontrollit shumëfunksional dhe mbështetëse krahësh të rehatshme.

4. Kapaku i motorit i hapur me rrokullisje siguron akses të lehtë te motori dhe komponentët për mirëmbajtje dhe shërbim të përditshëm.

5. Depozita e madhe e ujit 200L është e pajisur me sistemin e ujit nën presion ofron rrjedhje të qëndrueshme të ujit.7.Pranimi i RZ750kg-900KGS

Përdoret në tokë, rrugë të asfaltuar, vendkalim, urë, parking, palestër dhe vend të ngushtë. Rrezja e funksionimit është e vogël, mund të funksionojë në zonë të vogël, e përshtatshme për mbushje të brazdës. Adoptoni pompën hidraulike të markës France poclain, ecni përpara dhe mbrapa, duke u kthyer mbrapsht i përshtatshëm. Përdorni ndezjen elektrike, kontrollin e dridhjeve të makinës përdorni tufë elektromagnetike, funksionim më i lehtë. Është pajisja ideale për rrugë, rrugë dhe sheshe.


1. Motorri i markës së famshme, performanca e shkëlqyer, e lehtë për t'u nisur;

2. Pompë e ndryshueshme e famshme e Italisë, motor me zhvendosje fikse, shpejtësi pa shkallë, drejtim i lehtë për t'u ndryshuar;

3. Devijim hidraulik, efikas dhe i përshtatshëm;

4. E gjithë makina mund të kontrollohej nga paneli i instrumenteve;

5. Ndenje komode për vozitje;

6. Sipërfaqja e thjeshtë, më e bukur;

7. Pjekje e trajtuar, anti-ndryshk, anti-korrozioni dhe e bukur;

8. Çmimi konkurrues me produkt me cilësi të mirë8. Futja e RZ900kg-1500kgs


Rul rrugor ACE 1500KGS përdoret kryesisht për punime tokësore dhe asfalt. Punime te reja ndertimi dhe riparimi per projekte ndertimi te permasave te mesme dhe te vogla, ne parkingje, trotuare, shtigje biçikletash, fusha loje dhe terrene sportive si dhe rrokullisje fugash ne ndertimin e rrugeve.


1. Lëvizja e artikuluar me asistencën e fuqisë siguron kontroll të saktë, pozitiv të drejtimit dhe rrit manovrimin në vendet e kufizuara të punës.

2. Pompa hidraulike dhe motorët janë të lidhur në seri për të ofruar tërheqje maksimale dhe rrotullim të qetë, si dhe shkallëzim të shkëlqyer.

3. Hapësira anësore 40 mm lejon operacione të ngushta pranë mureve dhe pengesave.

4. Hapësira e bordurës 412 mm siguron ngjeshjen e rrafshët në bordurë.

5. Pamje e papenguar e shoferit


9.ASOK është një prodhues i rrotullës vibratorësh ecje-prapa/Drive


        
Stilet e ndryshme
        
rregulluar mjeshtërisht
        
çmim i arsyeshëm10.Skenarët e aplikimit të rrotullës së vibratorit në këmbë/Drive


        
Rrugë me baltë
        
autostradë
        
trotuar me kalldrëm11. Hiperlidhja e rrotullës së vibratorit ecje prapa/Drive


         
         
         
         
         


12.FUND


ASOK pret me padurim ardhjen tuaj!

Të gjitha rrugët të çojnë në Romë, makineri rrugore cilësore, Roma është në ASOK.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip