Mikser betoni

VR

Mikser betoni

Përzierësi i betonit varion nga kamioni i përzierjes me funksion të madh deri tek mini mikserja. Është një mjet i dobishëm qoftë për pronarët e shtëpive që tentojnë projekte të vogla betoni ose kontraktorët që duhet të përfundojnë projekte në shkallë të gjerë ku duhen përzier tufa të mëdha betoni dhe llaçi.Makinë betoni iModeli përfshin: 350L-400L-500L.


Përparësitë:

1. Çdo unazë ingranazhesh do të përpunohet nga tornoja jonë automatike përpara se të montohet në kazanin e mikserit. Kjo punë e domosdoshme do të bëjë që daulle të kthehet pa probleme dhe në heshtje.

2. Fundi ynë i daulles është bërë nga Forging Press për të qenë më i fortë

3. Motor dizel, motor benzine ose motor elektrik për opsion.

4. Makina mund të furnizohet me dy rrota ose me katër rrota.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip