Makineri kompaktore

VR

Ndërtimi i një themeli të fortë është tepër i rëndësishëm për të gjithë ndërtesën. Kjo pothuajse kërkon përdorimin e makinerive të ngjeshjes, për të konsoliduar themelin dhe për të ndihmuar klientët të përfundojnë projektin në potencialin e tij maksimal. Është i fortë, i qëndrueshëm dhe ekonomik, duke i dhënë lehtësi mirëmbajtjes dhe funksionimit. ACE Machinery është e specializuar në makineritë kompaktore, si p.sh. rrahja e shtypjes, kompaktori i pllakës së përparme, kompaktori i pllakës së kthyeshme, etj.


Aplikacionet

Me dizajn të ri, kompakt, kompaktori është i përshtatshëm për t'u përdorur për të shtypur asfaltin, dheun, rërën, zhavorrin, zhavorrin, materiale të tjera kokrrizore në inxhinierinë civile, ndërtimin e rrugëve dhe projektet e kopshtarisë.


Kompaktor i pllakës së përparme

Si pajisja jonë më e shitur e shtypjes, peshë e lehtë me forcë të madhe dridhjeje, gjithashtu  me rezervuar uji dhe rrogoz gome per opsion,per pune ne rruge te asfaltuar dhe  Shtrimi i trotuarit .Përfshi:  C-60, C-77, C-80/C-90/C-100/C-120.


Kompaktor me pllaka të kthyeshme

Kompaktori i pllakës së kthyeshme përfshin një pllakë të kthyeshme për të lejuar kalimin e qetë midis udhëtimit përpara dhe mbrapa. Është një metodë e preferuar me të cilën punëtorët mund të përballojnë ngjeshjen e kanalit, riparimin e rrugëve, ndërtimin e nënshtresës së betonit dhe punën e përgjithshme të mirëmbajtjes. Përfshirë C-125, C-160, C-270 dhe C-330.


Tamping Rammer

Çekiçi ynë i zbutjes është i destinuar posaçërisht për aplikime në terren të ashpër. Ajo përmban një strukturë të ekuilibruar mirë, dhe fitoi't përmbyset gjatë kthesave ose vibrimit. Makina mund të përdoret me lehtësi, edhe në hapësira të kufizuara si kanale të ngushta për tubacionet e furnizimit me gaz ose ujë..përfshirë  TR-85/HCK90K/HCR90K-2,HCD80-/HCD90/HCD80G


Rul vibrues 

Rul ACE Single daulle dhe rul me dy daulle janë të lehta dhe të manovrueshme për ngjeshjen e aplikimeve të grimcuara dhe asfaltit, të përshtatshme në mënyrë ideale për punë riparimi dhe mirëmbajtjeje si shtegu, ura, arnim, aplikime peizazhi.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip