Sharrë betoni

VR

Sharrë betoni / Sharrë dyshemeje / Sharrë për rrugë

Sharra e betonit përdoret për prerjen e betonit, asfaltit ose materialeve të tjera të ngurta. Mundësuar nga benzinë ​​ose naftë, sharra është projektuar me një kornizë kuti çeliku të përforcuar që jep forcën e nevojshme për të minimizuar dridhjet gjatë prerjes.  Bllokimi i kontrollit të thellësisë me vidë siguron prerje të saktë në thellësinë e dëshiruar. Më e mira firma sharre betoni na kontaktoni.


Aplikacionet

1. Dysheme betoni, trotuar asfalti dhe prerje sheshi

2. Riparimi i trotuarit prej betoni ose asfalti

3. Prerje betoni


Klasifikimet

1. Lloji i operuar me dorë - një nga produktet më të zakonshme dhe më të shitura në treg

QF-300, QF-350, QF-400, QF-500

2. Përvoja automatike e prerjes ekstra të qetë

QF-600, QF-700, QF-900


Përparësitë

Sharra jonë e betonit ofron performancë të jashtëzakonshme prerjeje, e pakrahasueshme nga çdo model tjetër në këtë klasë veglash. Nëpërmjet motorit elektrik ose me benzinë, çift rrotullimi transmetohet në tehun e diamantit. E shtyrë nga çift rrotullimi dhe e ndikuar nga graviteti, tehu ushtron forcë prerëse në beton ose asfalt. Ai mundëson një shpejtësi prerjeje 20% më të shpejtë sesa mund të bëjë një mjet prerës i zakonshëm.


Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip