Rriteni me partnerin 
Së bashku,
Makineri ACE 
Në shërbimin Tuaj.

Të gjitha produktet tona kanë certifikimin që nevojitet në të gjithë botën,
ne mund të ofrojmë certifikatën CE si bazë dhe gjithashtu tjetrën
e cila kërkon nga ju.
Topprodhuesit e makinerive të ndërtimit dhe furnizuesi i pajisjeve të ndërtimit
VR

Rriteni me partnerin 
Së bashku,
Makineri ACE 
Në shërbimin Tuaj.

Të gjitha produktet tona kanë certifikatën

të cilat nevojiten në të gjithë botën.

VR
 • Departamenti i Prodhimit
  Departamenti i Prodhimit
  Ne ndërtojmë departamentin e prodhimit me 5 punëtori për zeje të ndryshme duke përfshirë: Prerjen, Mbajtjen, Montimin, Lyerjen dhe Sigurimin e Cilësisë (QC).
 • Diversiteti i produkteve
  Diversiteti i produkteve
  Ne kemi produktet duke përfshirë pothuajse të gjitha llojet e makinerive të vogla të ndërtimit të rrugëve si betoniere, vibrator betoni, kompaktor pllakash...
 • Sigurimi i cilësisë
  Sigurimi i cilësisë
  Të gjitha produktet tona kanë certifikimin që duhet në të gjithë botën, ne mund të ofrojmë certifikimin CE si bazë dhe gjithashtu tjetri që kërkon nga ju.
MAKINERIA NDËRTIMORE RRUGORE,

Produktet tona

Tani ne i kemi produktet duke përfshirë pothuajse të gjitha llojet e makinerive të vogla të ndërtimit të rrugëve si betonierin, vibratorin e betonit, kompaktorin e pllakave, çekiçin e shtypjes dhe mistrin elektrik.

Përveç kësaj ne gjithashtu hulumtojmë dhe zhvillojmë makineritë e reja si miniekskavator, rul rrugor, rimorkio për makineri të vogla. 

PROFESIONAL

Rastet tona

Të jetë ofruesi i shkëlqyer global i pajisjeve të ndërtimit për kontraktorët profesionistë. Për të qenë një kompani që fokusohet tek klientët,

gjithmonë në inovacion, mirënjohës dhe vazhdoni në modelin fitues gjatë gjithë kohës.

 • Makina Australi punon
  Makina Australi punon
  Shumica kanë pësuar ndryshime në njëfarë forme, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
 • Reagimet e klientëve të Turqisë
  Reagimet e klientëve të Turqisë
  Shumica kanë pësuar ndryshime në njëfarë forme, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
 • komentet e klientit Janpan
  komentet e klientit Janpan
  Shumica kanë pësuar ndryshime në njëfarë forme, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
LINI NJË MESAZH

Bini në kontakt me SHBA

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani, na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English O'zbek O'zbek Українська Українська svenska svenska Polski Polski dansk dansk русский русский Português Português 한국어 한국어 français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe اردو اردو Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip
Dërgoni kërkesën tuaj