Производи
VR

Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. секогаш е добро информиран за техничкиот развој и за истражување и развој на нови производи, што гарантира дека можеме да развиваме нови производи на редовна основа. Се грижи за странските пазари. За да се задржиме пред другите конкуренти, ќе се стремиме напред да ја подобриме нашата сила и технолошка способност за истражување и развој. Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. се надеваме дека еден ден ќе развиеме повеќе и подобри производи без да се потпираме на туѓите технологии.

Локација на изложбен салон:Турција, ГерманијаМесто на потекло:Жеџијанг, Кина
Име на брендот:ACEБрој на модел:ACE-10, ACE-10
Гаранција:1 годинаСостојба:Ново
Применливи индустрии:Фарми, Производствен погон, Продавници за градежен материјал, Градежни работиТежина:20 кг
Соодветен багер (тон):1,2 тон, 1 тонКапацитет на корпата:300 мм
Тип на корпа:Кофа забиИзвештај за машински тест:Обезбедено
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоТип на маркетинг:Нов производ 2020 година
Име на производ:Кофа забиБренд:ACE
MOQ:1По гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Локација на локалната услуга:Турција, ГерманијаОбезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Сертификација:CE

Кофа за делови за багер  Оригинално парче време за пакување Sea Link

Стандардна кофа:Применувајте се за лесна работа, како што е копање и товарење тврда почва или камења исфрлени со мека почва.

Тешка кофа: Погоден за копање тврда почва, почва измешана со мек камен, товарен чакал, скршен камен и така натаму

Рок кофа: Погоден за копање земја со тврд камен, подтврд камен и изматен камен, исто така може да врши тешки работи, како што се копање и товарење цврсти карпи, минирана руда

Кофа за скелет: Нанесете за чистење на водотекот. Може да се користи за подводна работа.

Кофа за брзо менување:Примени на градба сајт кој треба да се работи флексибилно.

Стандардна корпа: Применувајте ја задачата за лесна работа, како што е копање и полнење тврда почва или камења исфрлени со меката почва.
Тешка кофа: Погодна за копање тврда почва, почва измешана со мек камен, товарен чакал, скршен камен и така натаму
Рок кофа: Погоден за копање земја со тврд камен, подтврд камен и изматен камен, исто така може да врши тешки работи, како што се копање и товарење цврсти карпи, минирана руда
Кофа за скелет: нанесете за чистење на водотекот. Може да се користи за подводна работа.
Кофа за брзо менување: нанесете на градилиштето кое треба да се работи флексибилно.

Excavator Parts Bucket Original Garden Use

Excavator Parts Bucket Original Garden UseExcavator Parts Bucket Original Garden Use

Excavator Parts Bucket Original Garden Use

Excavator Parts Bucket Original Garden Use

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски