VR

Мини багер 

Главниот багер ACE Mini има модели од CX-11/CX-12/CX-13/CX-15/CX-17/CX-18 и CX-20. Тип на редовна работа и тип на пилот. Микробагерот соработува со мултифункционални работни алати за завршување на задачи како што се ископ, товарење, нивелирање, копирање, дробење, дупчење, штипкање, подигање... итн. Широко се користи во изградбата и производството на хидроенергија, транспорт, општински , градина, ранч, овоштарник, трансформација на земјоделско земјиште, нафтоводи итн. 


Важно:

1. Моторот што ги задоволува стандардите за емисија на издувни гасови на европскиот пазар, американскиот пазар е многу сигурен, еколошки и има помала потрошувачка на гориво. 

2. Компактен дизајн и без опашка соработува со функцијата за замавнување на стрелата, која може флексибилно да се прилагоди на работата на тесниот простор. 

3. Дизел мотор Yanmar, Perkins или Koop по ваш избор

4. Германски канал за масло од континетален бренд + EATON tavel мотор и мотор за нишање од САД и хидро контролен главен вентил од Италија, кој има почувствителна работа и контрола, постабилни перформанси на системот и поголема доверливост.

Мини багерот е популарен во целиот свет, има агенции или продажби на големо во многу земји како Јапонија, Германија, САД, Австралија, Полнд, Франција и така натаму.

Добрата машина носи полесна работа, секое прашање за багерот може да не извести. Аце машини се надевам дека има добра соработка за вас.


Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English O'zbek O'zbek Українська Українська svenska svenska Polski Polski dansk dansk русский русский Português Português 한국어 한국어 français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe اردو اردو Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски