Расте со партнер 
Заедно,
ACE машини 
На Ваша услуга.

Сите наши производи имаат сертификација која е потребна во целиот свет,
можеме да го понудиме CE сертификатот како основна, а исто така и другата
што бара од тебе.
Врвпроизводители на градежни машини и снабдувач на градежна опрема
VR

Расте со партнер 
Заедно,
ACE машини 
На Ваша услуга.

Сите наши производи имаат сертификат

кои се потребни во целиот свет.

VR
 • Оддел за производство
  Оддел за производство
  Ние го градиме одделот за производство со 5 работилници за различни занаети, вклучувајќи: сечење, ракување, склопување, сликање и обезбедување на квалитет (QC).
 • Разновидност на производи
  Разновидност на производи
  Ги имаме производите речиси вклучувајќи ги сите видови мали машини за изградба на патишта како мешалка за бетон, вибратор за бетон, тампонирање на плочи...
 • Обезбедување на квалитет
  Обезбедување на квалитет
  Сите наши производи ја имаат потребната сертификација низ целиот свет, можеме да ја понудиме CE сертификацијата како основна, а исто така и другата што бара од вас.
МАШИНИ ЗА ГРАДЕЊЕ ПАТИ,
,

Нашите производи

Сега ги имаме производите речиси вклучувајќи ги сите видови мали машини за изградба на патишта, како што се мешалка за бетон, вибратор за бетон, тампонирање на плочи, тампон и моќна мистрија.

Покрај тоа, ние исто така истражуваме и развиваме нови машини како мини багер, патен валјак, приколки за мали машини. 

ПРОФЕСИОНАЛНИ
,

Нашите случаи

Да се ​​биде одличен глобален снабдувач на градежна опрема за професионални изведувачи. Да се ​​биде компанија која е фокусирана на клиентите,

секогаш во иновативност, благодарен и постојано победнички модел во секое време.

 • Австралија Машински работи
  Австралија Машински работи
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
 • Повратни информации од клиентите за Турција
  Повратни информации од клиентите за Турција
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
 • Јанпан повратни информации од клиентите
  Јанпан повратни информации од клиентите
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
ОСТАВИ ПОРАКА
,

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English English O'zbek O'zbek Українська Українська svenska svenska Polski Polski dansk dansk русский русский Português Português 한국어 한국어 français français Español Español Deutsch Deutsch العربية العربية italiano italiano 日本語 日本語 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe اردو اردو Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Тековен јазик:Македонски