Производи
VR

Користејќи високо напредни технологии и најнови методи, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. има развиено флексибилна осовина со должина од 1-12 m и без обезбедена услуга во странство Постпродажна услуга Обезбедени делови од бетонски вибратор. Таа е во продажба почнувајќи од сега и го поздравуваме вашето барање. Бетонскиот вибратор помина низа меѓународни системи за обезбедување квалитет и сертификација за безбедност на производите. По проценката на потребите на клиентите и пазарот, ние успешно направивме 1-12 метри должина на флексибилна осовина и без обезбедена услуга во странство. маркетот. Покрај тоа, неговиот изглед е многу нагласен. Нашите креативни дизајнери го прават производот уникатен по својот изглед со тоа што ги следат најновите трендови во индустријата.Бетонски вибраторско вратило од кинески/јапонски/малезиски тип со бензински или електричен бетонски вибратор

 

32mm*6m Бетонско вибраторско вратило флексибилно вибраторско црево

Ние сме високотехнолошко претпријатие специјализирано за истражување, развој и производство на лесни градежни машини со 17 години. Производите се продаваа низ целиот свет, освоија добра репутација и има сертификати CE, SGS, TUV за производите за да се обезбеди квалитет. 
Во последниве години, додека продолживме со воведувањето на елитисти, ние исто така презедовме напредна производствена опрема и постепено ја подобрувавме нашата сеопфатна сила во развој. Сортите на нашите производи постојано се зголемуваат во индустријата за градежни машини. Сега можеме да произведеме комплетна серија производи во различни типови вклучувајќи повеќе од 10 спецификации. 

бетонско вибраторско вратило Карактеристика:

Бетонското вибраторско вратило ги има следниве карактеристики:

1) Усвојува обичен приклучен вибратор и стап со флексибилна цевка и флексибилно вратило

2) Добра сигурност

3) Уникатниот дизајн на вратилото ефикасно го намалува шумот во голема мера, како и ја подобрува ефикасноста

4) Низок шум

5) Конкурентна цена

6) Висок интензитет на моќност

7) Бетонската оска за вибратор може да биде шестоаголен конектор, конектор Dynapac и тип на полумесечина.

Можеме да набавиме бетонски миксер и имплементи по најдобра цена и квалитет.

 


 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски