Производи
VR

Користењето на технологијата го прави производствениот процес да оди непречено и ефикасно. Што се однесува до предностите на производот, производот може да се најде нашироко во полето(ите) за продажба на Бетонски Вајтмен возење на електрична мистрија. Производот се карактеризира со повеќекратни предности. Неговиот опсег на примена е проширен на моќната мистрија. Откако ги собравме потребите на клиентите и ги анализиравме трендовите, потрошивме многу за развивање на нови и разновидни карактеристики на Power Trowel на иновативни начини. И夯实机和电动抹子 е дизајниран да биде доволно уникатен и привлечен за да го привлече вниманието на луѓето.

Применливи индустрии:ДругоЛокација на изложбен салон:Никој
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Не е достапно
Тип на маркетинг:Обичен производГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:Мотор, лежиштеСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Извор на енергија:БензинМоќност:24 КС
Напон:бензински моторТежина:350 кг
Димензии (Д*Ш*В):194*99*104Гаранција:1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Кабина со низок шумБензински мотор:Мотор на Хонда GX690
Моќност на моторот:24 КСПо гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Локација на локална услуга:НикојОбезбедена услуга по продажбата:Онлајн поддршка

Опис на производот

 Се продава бетонско возење на електрична мистрија 836HLR 

 • Два модели: Стандарден и Хидрауличен стил.
 • Хидрауличната верзија му овозможува на операторот лесно да работи подолго.
 • Ние го дизајнираме овој опсег за професионалци кои уживаат во придобивките од ниската гравитација која обезбедува подобра рамнотежа.

Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Модел Тежина Големина Мотор Работен дијаметар Резервоари за масло/вода
836 HLR 350 кг 194*99*104см Хонда GX690 187 см 14 л
836LR 280 кг 194*99*101см Хонда GX690 187 см 14 л

 

Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Пакување& испорачување

 Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Изложба

 Concrete whiteman ride on power trowel for sale

 

Најчесто поставувани прашања

 

П1: Дали сте производител?
О: Да, ние сме фабрика, но не само фабрика, бидејќи имаме тим за продажба, сопствени дизајнери, сопствен изложбен салон,

може да им помогне на купувачите да одлучат кои производи се нивниот најдобар избор и на целото ваше барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.

П2: Како може ли да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
О: По потврдата на цената, можете да барате примероци да го проверат нашиот квалитет. Ние ќе наплатиме за цената на примерокот,

но цената на примерокот ќе биде вратена по потврда на нарачката за количина.

П3: Како долго за време на испорака ?
А. Примерокот ќе биде подготвен за испорака за 3~10 дена. Количината нарачка ќе биде подготвена за испорака за 20~45 дена.

П4: Дали можете да направите OEM услуга?
О: Да, можеме да го направиме тоа. Но, треба да ни го дадете вашето писмо за овластување.

П5: Може ли да купам друга фабрика'производи директно од вас?
О: Да, се разбира. Веќе има многу клиенти кои соработуваат со нас на овој начин. Имаме повеќе од 12 години во бизнисот со големо знаење

на технологијата и пазарот. Нашата добра репутација во Кина ја додели Груп како нејзин избран деловен партнер.

П6: Кој е удобен начин за плаќање?
О: Трговско осигурување, L/C, T/T, Western Union и Escrow се прифатени, а ако имате подобра идеја, слободно споделете со нас.

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски