Производи
VR

Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. постигна огромен напредок во развојот на производи. Деловите за набивање на централните машински плочи C77/C90 се производ на нашата компанија направен со најсовремени технологии. Нашите вработени се вешти да користат алатки и технологија за производство на делови за набивање на централните машински плочи C77/C90. Производот има огромен опсег на апликации и сега е широко користен во полето(ите) на компакторите. Нашите делови за набивање на централните машински плочи C77/C90 поминаа низ повеќе тестови спроведени од професионални техничари, чија цел е да се потврди неговата практична употреба. Кога се применуваат во областа(и) на примена на компактори, различните мали машини за изградба на патишта, како што се бетонски миксер, вибратор за бетон, тампонирање на плочи, тампонирање и електрична мистрија може да бидат сигурни и долготрајни, заштедувајќи многу трошоци за корисниците.

Применливи индустрии:Продавници за градежен материјал, продавници за поправки на машини, фабрика за производство, фармиСостојба:Ново, ново
Апликација:Набивање на патотИме на брендот:ACE
Место на потекло:Жеџијанг, КинаДимензии (Д*Ш*В):64X52X76cm
Гаранција:1 годинаУНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасност
Обезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка, инженери достапни за сервисирање на машини во странствоСертификација:CE
Бруто тежина:85 кгНачин на пакување:1 комплет/Плоча со картон


C77 делови за набивање на централната машинска плоча на моторот на Хонда

 

 

МоделC-77
Фреквенција5800 vpm
Центрифугална сила13,5 кн
Бензински моторХонда GX160Робин EY20Лифан/Лончин
Моќта на моторот5,5 КС5,0 КС6,5 КС
Големина на чинија56 * 43 см
Работна брзина20 м/мин
NW/GW77/85 кг
Начин на пакувањеПлоча со картон
Големина на пакување64*52*76см

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Најчесто поставувани прашања


П1: Дали произведуватер?
О: Да, ние сме фабрика, но не само фабрика, бидејќи имаме тим за продажба, сопствени дизајнери, сопствен изложбен салон,

може да им помогне на купувачите да одлучат кои производи се нивниот најдобар избор и на целото ваше барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.
П2: КаковДали добивам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
О: По потврдата на цената, можете да барате примероци да го проверат нашиот квалитет. Ние ќе наплатиме за цената на примерокот,

но цената на примерокот ќе биде вратена по потврда на нарачката за количина.
П3: Каколонг загвреме за доставување?
А. Примерокот ќе биде подготвен за испорака за 3~10 дена. Количината нарачка ќе биде подготвена за испорака за 20~45 дена.
П4: Дали можете да направите OEM услуга?
О: Да, можеме да го направиме тоа. Но, треба да ни го дадете вашето писмо за овластување.
П5: Може ли да купам производи од друга фабрика директно од вас?
О: Да, се разбира. Веќе има многу клиенти кои соработуваат со нас на овој начин. Имаме повеќе од 12 години во бизнисот со големо знаење

на технологијата и пазарот. Нашата добра репутација во Кина ја додели Груп како нејзин избран деловен партнер.
П6: Кој е удобен начин за плаќање?
О: Трговско осигурување, L/C, T/T, Western Union и Escrow се прифатени, а ако имате подобра идеја, слободно споделете со нас.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски