Производи
VR

По долгогодишно макотрпно истражување, техничарите на Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. успешно развија пренослив бензински/бензински бетонски вибратор со вибраторско црево. Излегува дека примената на технологијата игра важна улога во одлучувањето за перформансите на производот. Во моментов, тоа може да се види нашироко во полето(ите) на Бетонски вибратор. Дизајнот на преносливиот бензински/бензински бетонски вибратор со вибраторско црево внимателно се смета дека одговара на трендот на пазарот, што нè држи чекор понапред од другите производители. Изработен е од суровини кои се тестирани од нашите инспектори за КК. Преку обработката на тие материјали со подобрени технологии, гарантираме дека производот има толку многу предности. Различни машини за изградба на патишта, како што се мешалка за бетон, вибратор за бетон, компактор на плочи, тампонирање и електрична мистрија ќе им донесат погодност и придобивки за клиентите.

Применливи индустрии:Хотели, продавници за облека, продавници за градежен материјал, продавници за поправка на машини, фабрика за производство, фарми, ресторан, домашна употреба, малопродажба, печатници, градежни работи , енергија& Рударство, рекламна компанијаЛокација на изложбен салон:Турција, Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија, Филипини, Перу, Пакистан
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Тип:ВнатрешнаРежим на возење:бензински мотор
Фреквенција:200 HzАмплитуда на вибрира:1,15 мм
Должина на флексибилното вратило:4-8 мНапон:бензин
Тежина:20,5 кгДимензии (Д*Ш*В):53*38*53см
Гаранција:1 годинаУНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасност
Обезбедена услуга по продажбата:Достапна е поддршка од трета страна во странство, видео техничка поддршка, онлајн поддршкаИме:бетонски вибратор од типот игла
Тип на флексибилно црево:32/35/38/45/50/60/70 mmТип на спојка на глава на вибратор:Dynapac/јапонски тип
Dynapac/јапонски тип:4-8 мБрзина без оптоварување:3600 вртежи во минута
N.W/G.W:20,5/22 кгГолемина на испорака на нуркачи:53*38*53см
Големина на испорака на покер:75*75*5,5смПо гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Локација на локалната услуга:Египет, Турција, Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, МексикоСертификација:CE
 

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски