Производи
VR

Со искусни, професионални и добро образовани вработени, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. е ефикасна и одлична во развојот на производи, од кои еден е мини багерски багер 2000 кг. Има некои уникатни карактеристики. 2000 кг Градежни машини Мини багерски гасечки фармски копач придава големо значење на технолошките иновации во процесот на истражување и развој. Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. придржувајте се до корпоративниот дух на „прагматизам“.& иновации“ и имаат за цел да создадат придобивки за нашите засегнати страни. Водени од жестоката конкуренција на пазарот, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. цврсто веруваме дека мора да се фокусираме на Р&Г и развој на нови технологии за да се прилагодат на трендовите на пазарот.

Применливи индустрии:Фарми, домашна употребаЛокација на изложбен салон:Германија, Австралија
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Состојба:НовоТип на движење:Багер гасеничар
Работна тежина:2,0 тониКапацитет на корпата:0,045м3
Максимална висина на копање:1850 ммМаксимална длабочина на копање:2610 мм
Максимален радиус на копање:1650 ммНоминална брзина:/
Гаранција:1 година, 12 месециМарка на хидрауличен цилиндар:Итон
Марка на хидраулична пумпа:ИтонМарка на хидрауличен вентил:Итон
Марка на мотор:ЈАНМАРУНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:ЕПА мотор
Моќност:16700Извештај за машински тест:Не е достапно
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоТип на маркетинг:Нов производ 2019 година
Гаранција за основните компоненти:1 годинаОсновни компоненти:Мотор
Име на производ:2000 кг Градежни машини Мини багерски гасечки копач на фармаМодел:CX20T
Номинална моќност:18 kwВисина:1490 мм
Должина на патеката:1230 ммШирина на патеката:130 мм
Работни опсези:2850 ммШара на тркала:910 мм
Додатоци:голема кофа, мала кофа, грабеж за дрво, шнекер, гребло за треваПо гарантен сервис:Онлајн поддршка, резервни делови
Локација на локалната услуга:Германија, АвстралијаОбезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка, бесплатни резервни делови
Сертификација:CE EPA


1000kg Градежни машини Мини багер роботски фарма копач

 

Мини багерот е само 920 кг, наменет за мали работи, мали проекти, во градина, обработливо земјиште, општински работи, растителна стаклена градина, копање ров It е со мал мотор, едноставен дизајн, лесен за одржување.  

  


2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger

 

2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger

 

2000kg Construction Machinery Mini Excavator Crawler Farm Digger

 

Најчесто поставувани прашањаП1: Дали сте производител?
О: Да, ние сме фабрика, но не само фабрика, бидејќи имаме тим за продажба, сопствени дизајнери, сопствен изложбен салон, може да им помогне на купувачите да одлучат кои производи се нивниот најдобар избор и на целото ваше барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.

П2: Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
О: По потврдата на цената, можете да барате примероци да го проверат нашиот квалитет. Ние ќе наплатиме за цената на примерокот, но цената на примерокот ќе биде вратена по потврда на нарачката за количина.

П3: Колку долго за времето за испорака?
А. Примерокот ќе биде подготвен за испорака за 3~10 дена. Количината нарачка ќе биде подготвена за испорака за 20~45 дена.

П4: Дали можете да направите OEM услуга?
О: Да, можеме да го направиме тоа. Но, треба да ни го дадете вашето писмо за овластување.

П5: Може ли да купам производи од друга фабрика директно од вас?
О: Да, се разбира. Веќе има многу клиенти кои соработуваат со нас на овој начин. Имаме повеќе од 12 години во бизнисот со големо знаење на технологијата и пазарот. Нашата добра репутација во Кина беше доделена од Групацијата како нејзин избортед деловен партнер.

П6: Кој е удобен начин за плаќање?
О: Трговско осигурување, L/C, T/T, Western Union и Escrow се прифатени, а ако имате подобра идеја, слободно споделете со нас.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски