Производи
VR

По долгогодишно макотрпно истражување, техничарите на Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. успешно развија компактор на искористена вакерска плоча со бензински мотор C80 за продажба. Добро интегрираната употреба на технологии придонесува за високоефикасниот производствен процес. Докажано е дека производот е незаменлив во полето(ите) на Компактори. Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. отсекогаш инсистираше на победа по „квалитет“ и доби широко признание и пофалби од многу компании со висококвалитетни услуги.

Применливи индустрии:Хотели, продавници за облека, продавници за градежен материјал, ресторан, домашна употреба, градежни работи, енергија& Рударство, рекламна компанијаЛокација на изложбен салон:Канада, Турција, Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија, Виетнам, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Мексико
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Апликација:патна механизацијаИме на брендот:ACE
Место на потекло:Жеџијанг, КинаМоќност:5,5 КС
Димензии (Д*Ш*В):830*520*790Гаранција:1 година, 1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасностКлучен збор:Набивач на плочи
Име на производ:Набивач на плочибоја:жолта
багер:компакторска плочаначин на пакување:плоча за готвење со картон
големина на чинија:500*480работна брзина (m/min):20
По гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаЛокација на локалната услуга:Канада, Турција, Обединетото Кралство, САД, Италија, Франција, Германија, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, Мексико, Јапонија, Аргентина
Обезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаСертификација:CE


Различни мотори, различни цени,Ве молиме контактирајте ме за истрага!

                

 

 

 

 

 

 

 

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски