Производи
VR

По долг период на истражување, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. го лансираше кинескиот производител Вибраторна ласерска машина за естрих за израмнување на бетонски под Добра цена. Преку примена на технологијата, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. го совладале најефикасниот и најштедлив метод за производство на производот. Неговите широки и ефективни перформанси придонесуваат за неговата широка употреба во полето на примена на Power Towel. Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. ќе биде во чекор со плимата и ќе се фокусира на подобрување на технологиите, а со тоа создавање и производство на производи кои подобро одговараат на потребите на клиентите. Наша цел е еден ден да ги водиме трендовите на пазарот.

Применливи индустрии:Хотели, продавници за облека, продавници за градежен материјал, продавници за поправка на машини, фабрика за производство, фабрика за храна и пијалаци, фарми, ресторан, домашна употреба, малопродажба, продавница за храна, печатари, градежни работи , енергија и рударство, продавници за храна и пијалаци, рекламна компанијаЛокација на изложбен салон:Филипини, Саудиска Арабија, Пакистан, Мексико, Русија, Мароко, Јужна Кореја, Нема
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Извор на енергија:БензинМоќност:1,5 КС, 1,5 КС
Напон:бензинТежина:20 кг
Димензии (Д*Ш*В):755*755*350ммГаранција:1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Ниски трошоци за одржувањеОбезбедена услуга по продажбата:Достапна е поддршка од трета страна во странство, видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Име:Површинска завршна ферманка KCDМотор:Со воздушно ладење.4 циклус
Големина на сечилото:Бетонска кошулица од 1-5 метриN.W/G.W:20/30 кг
Големина на пакување:755*755*350ммРаботен дијаметар:1,2-4,9м
Боја:црвеноПо гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Локација на локалната услуга:Филипини, Бразил, Перу, Пакистан, Мексико, Русија, Тајланд, Мароко, НемаСертификација:CE

Алати за израмнување на подот со вибрационен завршеток Бетонски моќен естрих

 

 Вибрирачка кошулица за бетонска кошула за завршна обработка на KCD

 

1.едноставно работење и ниско одржување дизајн.

 

2. Специјален дизајн, стврднатиот алуминиумски нож резултира со помазна завршница од конвенционалните кошулици.

 

3.тешки гумени облоги за намалување на нивото на вибрации на рачката.

 

4.прилагодлива рачка во височина, вертикала и хоризонтална поставка9опција)

 

5. заоблените краеви на сечилото го олеснуваат поминувањето околу пречките.

 

6. држачот со навалување го одржува моторот надвор од бетон или надвор од земја кога не е во употреба.

 

7.едноделното тело за лиење лесно се поврзува со моторот.

 

8.eergency stop awitch на располагање

 

9.лесно исецкано сечило.

 

10.различни работни ширини.

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски