Производи
VR

Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. има долгогодишно богато искуство во производството на C80 бензински Loncin мотор 80KG вибрирачки асфалтен патен компактор со CE. Квалитетот на C80 Benzin Loncin моторот 80KG вибрирачки асфалтен патен компактор со CE е на водечко ниво во индустријата и е неразделен од напорната работа и иновативноста на извонредниот технички персонал. Ние сме во трговијата повеќе од многу години и сме добро воспоставен бизнис со богато искуство и експертиза.

Применливи индустрии:Продавници за облека, Продавници за градежен материјал, Поправки на машини, фарми, ресторан, градежни работиЛокација на изложбен салон:Канада, Турција, САД, Франција, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, Тајланд
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Апликација:патна механизацијаИме на брендот:ACE
Место на потекло:Жеџијанг, КинаМоќност:5,5 КС
Димензии (Д*Ш*В):830*520*790Гаранција:1 година, 1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасностИме на производ:Набивач на плочи
Клучен збор:Набивач на плочибоја:жолта
багер:компакторска плочаначин на пакување:плоча за готвење со картон
големина на чинија:500*480работна брзина (m/min):20
По гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаЛокација на локалната услуга:Египет, Турција, Италија, Франција, Германија, Пакистан, Мексико, Тајланд, Малезија
Обезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаСертификација:CE


Различни мотори, различни цени,Ве молиме контактирајте ме за истрага!

         Машина за набивање со ролери од типот Wacker со резервоар за вода                    

 

Опис на производот

Карактеристика 
1. Рачка на преклопување за лесен транспорт и залиха 
2. Отворената плоча обезбедува самочистење 
3. Вградено тркало за лесен транспорт 
4. Плоча со радиус на бас за лесен пристап до аглите 
5. Запечатен капак на ременот за да се спречи навлегување песок и земја 
6. Тешките ударни држачи ги намалуваат вибрациите на горниот мотор и рачката 
7. Заштитната рамка е достапна како опционална 
8. Резервоарот за вода со лесно отстранување со вграден вентил и приклучок со црево е достапен како опционален 
9. Централно лоцирана лента за подигнување овозможува лесен транспорт. 

***Забелешка: Робин/ЈАМАХА или кој било бензински мотор од кинеска марка е достапен по барање.

 

Опис на производот

 

 

МоделC-80HDC-80 HCC-80RB
МоторБензин, GX160 5,5 КСБензин, кинески 168F 5,5 КСБензин, Robin EY20 5,0 КС
Вид на согорувањеСо воздушно ладење, еден цилиндар, 4-тактен
Центрифугална сила13,5 KN
Длабочина на набивање30 см
Големина на основната плочаL 500 × Ш 480 mm
Вибрирачка фреквенција5200 vpm
Брзина на патување40 cm/s
Ефикасност 660м2/час
G.W./N.W.90 кг / 80 кг
Големина на испорака85*54*79см
Време на довод на производот25 дена

 

Машина за набивање со ролери од типот Wacker со резервоар за вода  

 

 

 

 

Најчесто поставувани прашања

 

П: Кои се вашите услови за плаќање?

О: Обично прифаќаме T/T, L/C на повидок или Western Union

 


П: Дали би прифатиле OEM и ODM?

О: Дизајнот на машината како боја, уметнички дела и скица може да се прилагоди

 


П: Како да се контролира квалитетот?

О: Ги проверуваме сите резервни делови пред да ја склопиме машината и ни треба да ја тестираме секоја машина

по склопување.

 


П: Како можам да го изберам најсоодветен модел?

О: Ве молиме кажете ми ја вашата детална стапка на проток, напон, апликации, тогаш можеме да дадеме предлози за вас.

 


П: Кој е вашиот MOQ?

О: Нарачката за патека може да се прифати со 2-10 комплети, топло го поздравуваме агентот на вашиот пазар.

 


П: Бетонски мешалка со време на испорака на пумпата?

О: Бетонски мешалка со пумпа со 7-30 дена по потврдувањето на нарачката.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски