Производи
VR

Нашите професионални инженери имаат експертиза во користењето технологии. Има широк опсег на опсег и широко се гледа во полето(ите) на Power Mistri. Моќната мистрија освои големо внимание и пофалби од индустријата и пазарот. Нашите истакнати алатки за израмнување на подот со вибрационен завршеток Добавувачите на машини за бетонска моќна естриса обезбедуваат производ со врвен квалитет кој ќе биде идеален за сите видови апликации.

Применливи индустрии:ГрадилиштетоСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Извор на енергија:БензинМоќност:1,5 КС, 1,5 КС
Напон:бензинТежина:20 кг
Димензии (Д*Ш*В):755*755*350ммГаранција:1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасностОбезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, достапна е поддршка од трета страна во странство
Сертификација:CEТип на мотор:Хонда GX35
Мотор:Со воздушно ладење.4 циклусГолемина на сечилото:Бетонска кошулица од 1-5 метри
N.W/G.W:20/30 кгГолемина на пакување:755*755*350мм
Начин на пакување:дрвен картон

Алати за израмнување на подот со вибрационен завршеток Бетонски моќен естрих

 

Хонда моторот KCD завршна ферманска кошулица Вибрирачка кошулица за бетон

 

1.едноставно работење и ниско одржување дизајн.

 

2. Специјален дизајн, стврднатиот алуминиумски нож резултира со помазна завршница од конвенционалните кошулици.

 

3.тешки гумени облоги за намалување на нивото на вибрации на рачката.

 

4.прилагодлива рачка во височина, вертикала и хоризонтална поставка9опција)

 

5. заоблените краеви на сечилото го олеснуваат поминувањето околу пречките.

 

6. држачот со навалување го одржува моторот надвор од бетон или надвор од земја кога не е во употреба.

 

7.едноделното тело за лиење лесно се поврзува со моторот.

 

8.eergency stop awitch на располагање

 

9.лесно исецкано сечило.

 

10.различни работни ширини.

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски