Производи
VR

По долго време на развој, Ningbo Ace Machinery Co., Ltd. успешно лансираше 800W мал бетонски вибратор 220V високофреквентен електричен бетонски вибратор. Освен придобивките за општите потрошувачи, 800W мал бетонски вибратор 220V високофреквентен електричен бетонски вибратор може да понуди неверојатни предности за бизнисите во однос на продажбата и задоволството на клиентите. Што се однесува до неговиот дизајн, 800W мал бетонски вибратор 220V високофреквентен електричен бетонски вибратор е дизајниран од тим наши дизајнери кои се секогаш блиску до трендот во индустријата и внимаваат на промените.

Применливи индустрии:Хотели, Конфекција, Продавници за градежен материјал, Машински поправки, Градежни работиЛокација на изложбен салон:Канада, Турција, Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, Мексико
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Тип:ВнатрешнаРежим на возење:Електричен вибратор
Должина на флексибилното вратило:1 метар - 2,5 метриНапон:220V/110V
Тежина:2.2Гаранција:1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасностБоја:Може да се прилагоди
По гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаЛокација на локалната услуга:Турција, Обединетото Кралство, САД, Франција, Германија, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Индија, Мексико, Тајланд, Кенија
Обезбедена услуга по продажбата:Видео техничка поддршка, онлајн поддршкаСертификација:CE

Опис на производот
 
 

 

 

Технички параметри:

МОДЕЛ

ЗИД-35

Моќ

800 W

Напон

220 V / 110 V

Брзина на вибрира

5600 вртежи во минута

Нето тежина (кг)

2,2 кг/парче

Големина на пакување

45*35*33 см (10 парчиња)

Соодветна практична осовина:

МОДЕЛ

ZX-25

ZX-25

ZX-25

ZX-35

ZX-35

ZX-35

Дијаметар на главата на вибраторот

25 мм

25 мм

25 мм

35 мм

35 мм

35 мм

Должина

1,0 милиони

1,5 милиони

2,0 милиони

1,0 милиони

1,5 милиони

2,0 милиони

Нето тежина (кг)

2.35

2.93

3.51

3.14

3,92

4.7

 

 

 

 

 

Пакување& испорачување

 

Сертификат

 

Изложба

 

Најчесто поставувани прашања

 

П1: Дали сте производител?
О: Да, ние сме фабрика, но не само фабрика, бидејќи имаме тим за продажба, сопствени дизајнери, 

сопствен изложбен салон, може да им помогне на купувачите да одлучат кои производи се нивниот најдобар избор и на целото ваше барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.

П2: Како може ли да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
О: По потврдата на цената, можете да барате примероци да го проверат нашиот квалитет. Ние ќе наплатиме за цената на примерокот, но цената на примерокот ќе биде вратена по потврда на нарачката за количина.

П3: Како долго за време на испорака ?
А. Примерокот ќе биде подготвен за испорака за 3~10 дена. Количината нарачка ќе биде подготвена за испорака за 20~45 дена.

П4: Дали можете да направите OEM услуга?
О: Да, можеме да го направиме тоа. Но, треба да ни го дадете вашето писмо за овластување.

П5: Може ли да купам производи од друга фабрика директно од вас?
О: Да, се разбира. Веќе има многу клиенти кои соработуваат со нас на овој начин. Имаме повеќе од 12 години во бизнисот со големо знаење на технологијата и пазарот. Нашата добра репутација во Кина ја додели Груп како нејзин избран деловен партнер.

П6: Кој е удобен начин за плаќање?
О: Трговско осигурување, L/C, T/T, Western Union и Escrow се прифатени, а ако имате подобра идеја, слободно споделете со нас.

 

 

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски