Lajme
VR

Modeli i ri me motor perkins i cili është i popullarizuar në MB

2021/10/22

Kompania jonë është fokusuar gjithmonë në progresin dhe zhvillimin me detajet e makinës sonë. Tani ne thjesht duam të përmirësojmë zemrën tonë të makinës se për veshjen e motorit për më shumë zonë.Motori Perkins nga Anglia, siç e dimë të gjithë motori yanmar shkakton më pak zë dhe gjithashtu bën një fuqi të vogël rreth 11.2 kw tani me zhvillimin për Motorin tonë mund t'i përshtatemi për të ndryshëm janë me fuqi më të madhe prej 14.6 kw.

Fuqia e motorit e rritur dhe fuqia totale gjithashtu.

Dhe në këtë kohë ne thjesht shtojmë zemrën në serinë tonë më të njohur në serinë CX15B të Anglisë.


 

Me sistemin e mirë të kontrollit të pilotit, makina mund të shtojë aksesorë të mëdhenj siç mund të bëjë forca e gërmimit në thellësi, ashtu si trapi. Për disa vende ndërtimi dhe makinë duhet t'i kushtohet më shumë vëmendje në detaje.

Nga motori tek tubi i vajit.

Motori Eaton është zgjidhja më e mirë për ne, por është thjesht e shtrenjtë. Kështu që ne mund të përdorim markën NGHI e cila është në Kinë. Për ato seri, makina mund të funksionojë si Komatsu ose Sany.

Por çmimi është shumë më i lirë.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip