Вести
VR

Ве покануваме да учествувате на нашата голема церемонија, Кантонскиот саем во април | АЦЕ АСОК

април 11, 2023
Ве покануваме да учествувате на нашата голема церемонија, Кантонскиот саем во април | АЦЕ АСОК


Здраво. Ова е катрина од Ningbo ACE Machinery Co., Ltd. Би сакал да ве поканам да го посетите нашиот штанд на 133. Кантонски саем, кој моментално е една од најголемите изложби во светот.

Ќе го прикажеме нашиот нов модел CX12-5  тип Kubota ,CX-18 Wacker E18ZS напишете овде. Тие се последниот дизајн и популарен тип на пазарот. Веруваме дека ќе ви се допаднат. Новиот производ не само што ги проширува предностите на стариот производ, туку има и повеќе предности во работењето и перформансите и ќе стане ваш најдобар помошник во различни инженерски средини. Во меѓувреме, мислам дека ќе биде добра можност да комуницирам со вас лице в лице.

Информациите подолу се за ваша референца.


133-ти Кинески саем за увоз и извоз (Кантонски саем)

Датум: 15-ти до 19-ти април 2023 година

Место на одржување: градот Гуангжу 

Нашиот штанд бр: 12.0A03-04

Whatsapp: +86-18968212829

Вечет: +86-13282248768

Ако сакате да дознаете повеќе детали за изложбата, или едноставно ви треба

водич до локацијата за време на саемот на кантонот, само јавете ми се 


Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски