Lajme
VR

Ju ftojmë të merrni pjesë në ceremoninë tonë madhështore, Panairin e Kantonit në Prill | ACE ASOK

2023/04/11
Ju ftojmë të merrni pjesë në ceremoninë tonë madhështore, Panairin e Kantonit në Prill | ACE ASOK


Përshëndetje. Kjo është catrina nga Ningbo ACE Machinery Co., Ltd. Do të doja t'ju ftoja të vizitoni stendën tonë në Panairin e 133-të të Kantonit, aktualisht një nga ekspozitat më të mëdha në botë.

Ne do të tregojmë një model të ri CX12-5  Lloji Kubota, CX-18 Wacker E18ZS shkruani këtu. Ato janë dizajni i fundit dhe lloji i popullarizuar në treg. Besojmë se do t'ju pëlqejnë. Produkti i ri jo vetëm që zgjeron avantazhet e produktit të vjetër, por gjithashtu ka më shumë përparësi në funksionim dhe performancë dhe do të bëhet ndihmësi juaj më i mirë në mjedise të ndryshme inxhinierike. Ndërkohë, mendoj se do të jetë një mundësi e mirë për të komunikuar ballë për ballë me ju.

Informacioni i mëposhtëm është për referencën tuaj.


Panairi i 133-të i importit dhe eksportit të Kinës (Panairi i Kantonit)

Data: 15 Prill deri më 19 Prill 2023

Vendi: Qyteti Guangzhou 

Nr. i kabinës sonë: 12.0A03-04

Whatsapp: +86-18968212829

Wechat: +86-13282248768

Nëse dëshironi të dini më shumë detaje rreth ekspozitës, ose thjesht keni nevojë

udhëzime për vendndodhjen gjatë Panairit të kantonit, thjesht më telefononi 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip