Производи
VR

Технологиите се многу важни во процесот на производство на производот. Со примена на технологија, ние успешно го надградивме производот. Сега е популарен во сценаријата за примена на Бетонски вибратор. Технологијата е основната конкурентност на една компанија. Откако е основан, истражуваме и развиваме технологии на високо ниво за да се увериме дека е високо ефикасен производствен процес. Опфаќа широк опсег и најчесто се гледа во полето на примена на Бетонски вибратори. Нашиот способен персонал е посветен на подобрување и надградба на технологијата. Во Бетонскиот вибратор, производот е широко користен.

Применливи индустрии:Продавници за облека, продавници за градежен материјал, продавници за поправка на машини, производствен погон, фарми, ресторан, домашна употреба, градежни работиЛокација на изложбен салон:Канада, Турција, Обединетото Кралство, САД, Италија, Франција, Германија, Филипини, Бразил, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, Мексико, Русија
Видео излезна инспекција:ОбезбеденоИзвештај за машински тест:Обезбедено
Тип на маркетинг:Нов производ 2020 годинаГаранција за основните компоненти:1 година
Основни компоненти:МоторСостојба:Ново
Место на потекло:Жеџијанг, КинаИме на брендот:ACE
Тип:ВнатрешнаРежим на возење:Пневматски вибратор
Фреквенција:18000 вртежи во минутаДолжина на флексибилното вратило:2,5 метри-6 метри
Напон:220-230VТежина:6,2 кг
Димензии (Д*Ш*В):45*48*25/2 парчињаГаранција:1 година
УНИКАТНА ПРОДАЖНА ТОЧКА:Висока оперативна ефикасностОбезбедена услуга по продажбата:Инженери достапни за сервисирање на машини во странство, онлајн поддршка
Поклопете ја оската на вибраторот:ZX32/35/38/45/50По гарантен сервис:Видео техничка поддршка, онлајн поддршка
Локација на локалната услуга:Канада, Турција, Обединетото Кралство, САД, Италија, Франција, Германија, Филипини, Перу, Саудиска Арабија, Пакистан, МексикоСертификација:CE


Практичен бетонски вибратор пренослив бетонски покер вибратор

 • Вибраторот со мала тежина тежи само околу 6 килограми, лесен за работа.

 • Многу популарен на денешниот пазар, како што се Јужна Америка, Бразил, Чиле и така натаму.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Најчесто поставувани прашања


П1: Дали произведуватер?
О: Да, ние сме фабрика, но не само фабрика, бидејќи имаме тим за продажба, сопствени дизајнери,сопствен изложбен салон,

може да им помогне на купувачите да одлучат кои производи се нивниот најдобар избор и на целото ваше барање ќе биде одговорено во рок од 24 часа.

П2: КаковДали добивам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
О: По потврдата на цената, можете да барате примероци да го проверат нашиот квалитет. Ние ќе наплатиме за цената на примерокот,

но цената на примерокот ќе биде вратена по потврда на нарачката за количина.

П3: Каколонг загвреме за доставување?
А. Примерокот ќе биде подготвен за испорака за 3~10 дена. Количината нарачка ќе биде подготвена за испорака за 20~45 дена.

П4: Дали можете да направите OEM услуга?
О: Да, можеме да го направиме тоа. Но, треба да ни го дадете вашето писмо за овластување.

П5: Може ли да купам производи од друга фабрика директно од вас?
О: Да, се разбира. Веќе има многу клиенти кои соработуваат со нас на овој начин. Имаме повеќе од 12 години во бизнисот со широко знаење 

на технологијата и пазарот. Нашата добра репутација во Кина ја додели Груп како нејзин избран деловен партнер.

П6: Кој е удобен начин за плаќање?
О: Трговско осигурување, L/C, T/T, Western Union и Escrow се прифатени, и ако имате подобра идеја,Ве молиме слободно споделете со нас.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Контактирајте не

Искористете ги предностите на нашето незаменливо знаење и искуство, ние ви ја нудиме најдобрата услуга за прилагодување.

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите

Препорачано

Сите тие се произведени според најстрогите меѓународни стандарди. Нашите производи добија корист и од домашниот и од странскиот пазар.
Тие сега широко извезуваат во 500 земји.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски