Вести
VR

Е-каталог од Ningbo ACE Machinery

мај 11, 2023
Е-каталог од Ningbo ACE Machinery

Ви благодариме за вашиот интерес за нашите производи. Еве неколку информации за производите што ги споменавте: 

1. Набивач на удар:Нашите ударни набивачи се дизајнирани за употреба во изградба на патишта и набивање на почвата. Тие имаат висока фреквенција на удар, голема амплитуда и ефикасна сила на набивање. Набивачите се лесни за ракување и имаат издржлива рамка за долготрајна употреба. 

2. Миксер: Нашите миксери се користат за мешање на бетон, малтер и други материјали. Тие доаѓаат во различни големини и капацитети, а имаат и контролен панел кој е лесен за употреба. Миксерите се дизајнирани за максимална ефикасност, со висококвалитетни сечила за мешање и силен мотор. 

3. Бетонски вибратор: Нашите бетонски вибратори се користат за консолидирање на бетон и отстранување на воздушни џебови. Имаат вибрации со висока фреквенција што обезбедува рамномерна и целосна консолидација. Главата на вибраторот е лесна за поврзување и исклучување од цревото, што го прави лесен за употреба. 

4. Бетонска вибрирачка прачка:Нашите бетонски вибрирачки шипки се користат за набивање на бетон и за обезбедување мазна завршница. Тие имаат лесен дизајн и се лесни за ракување. Прачките имаат и издржлива конструкција за долготрајна употреба. 

5. Дизел мотор: Нашите дизел мотори се користат за напојување на тешка опрема, како што се градежни машини и генератори. Тие имаат висок излезен вртежен момент и дизајн што штеди на гориво. Моторите се исто така изградени за издржливост, обезбедувајќи сигурни перформанси. 

6. Машина за полирање на двојни тркала: Нашите машини за полирање со две тркала се користат за полирање и мелење подови и површини. Имаат две тркала за ефикасно работење, и контролна табла која овозможува лесно прилагодување. Машините имаат и издржлива конструкција и се изградени за долготрајна употреба.

 

Сите наши производи се дизајнирани имајќи ги предвид највисоките стандарди за квалитет и перформанси. Со задоволство ќе ви обезбедиме подетални информации за нашите производи и нивните спецификации. Ве молиме контактирајте не за нашиот целосен каталог на производи.

Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Испратете го вашето барање
Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски