Lajme
VR

E-katalog nga Ningbo ACE Machinery

Mund 11, 2023
E-katalog nga Ningbo ACE Machinery

Faleminderit për interesimin tuaj për produktet tona. Këtu janë disa informacione për produktet që përmendët: 

1. Kompaktor i ndikimit:Kompaktorët tanë me ndikim janë projektuar për përdorim në ndërtimin e rrugëve dhe ngjeshjen e dheut. Ata kanë një frekuencë të lartë ndikimi, amplitudë të madhe dhe forcë kompaktëse efikase. Kompaktorët janë të lehtë për t'u përdorur dhe kanë një kornizë të qëndrueshme për përdorim afatgjatë. 

2. Përzierës: Përzierësit tanë përdoren për përzierjen e betonit, llaçit dhe materialeve të tjera. Ato vijnë në madhësi dhe kapacitete të ndryshme dhe kanë një panel kontrolli të lehtë për t'u përdorur. Përzierësit janë projektuar për efikasitet maksimal, me tehe përzierjeje me cilësi të lartë dhe një motor të fortë. 

3. Vibrator betoni: Vibratorët tanë të betonit përdoren për konsolidimin e betonit dhe heqjen e xhepave të ajrit. Ata kanë një dridhje me frekuencë të lartë që siguron konsolidim të barabartë dhe të plotë. Koka e vibratorit është e lehtë për t'u lidhur dhe shkëputur nga zorra, duke e bërë të lehtë përdorimin. 

4. Shufra vibruese prej betoni:Shufrat tona vibruese të betonit përdoren për ngjeshjen e betonit dhe për të siguruar një përfundim të qetë. Ata kanë një dizajn të lehtë dhe janë të lehtë për t'u trajtuar. Shufrat gjithashtu kanë një ndërtim të qëndrueshëm për përdorim afatgjatë. 

5. Motori me naftë: Motorët tanë me naftë përdoren për të fuqizuar pajisjet e rënda, të tilla si makineri ndërtimi dhe gjeneratorë. Ata kanë një fuqi rrotulluese të lartë dhe një dizajn efikas të karburantit. Motorët janë ndërtuar gjithashtu për qëndrueshmëri, duke siguruar performancë të besueshme. 

6. Makinë lustruese me dy rrota: Makinat tona lustruese me dy rrota përdoren për lustrimin dhe bluarjen e dyshemeve dhe sipërfaqeve. Ata kanë dy rrota për funksionim efikas dhe një panel kontrolli që lejon rregullime të lehta. Makinat gjithashtu kanë një konstruksion të qëndrueshëm dhe janë ndërtuar për përdorim afatgjatë.

 

Të gjitha produktet tona janë të dizajnuara me standardet më të larta të cilësisë dhe performancës në mendje. Ne do të jemi të lumtur t'ju ofrojmë informacion më të detajuar mbi produktet tona dhe specifikimet e tyre. Ju lutemi na kontaktoni për katalogun tonë të plotë të produkteve.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Dërgoni kërkesën tuaj
Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip