Lajme
VR

Si të bëni mirëmbajtjen e ekskavatorit CX Serious në Australi.

tetor 22, 2021

Për përdoruesit, siç e dimë të gjithë, ekskavatori është shumë i popullarizuar në shumë fusha si puna në kopsht, puna në ndërtim dhe toka bujqësore. Por shumë përdorues nuk dinë të bëjnë mirëmbajtjen për ta përdorur pajisjen për një kohë të gjatë.


 

1. Kontrolli elektrik.

Ashtu si një makinë e ndalur duhet të fikim motorin, dhe për makinën nëse doni ta ruani ose për një kohë të gjatë pa punuar. Do t'ju duhet të hiqni kontrollin elektrik për të siguruar jetëgjatësinë e baterisë.


 

2. Ngjitje e shpejtë

Për të ndryshme ju mund të zgjidhni aksesorë të ndryshëm, kështu që bashkëngjitja e ndryshuar do të bëjë që ju të zgjidhni një përdorim të ndryshëm.

Por ndryshimi i shpeshtë do të çojë gjithashtu në një dëmtim të makinës veçanërisht në pompën hidraulike. Kështu që një goditje e shpejtë mund t'ju bëjë ta bëni atë më mirë.


3. Gjysmë viti për vaj të freskët

Vaji përfshin lëngun hidraulik për ngrirjen e vajit dhe vajin e makinës, i cili është shumë i rëndësishëm në Australi, i cili është i lirë, por i dobishëm.

Dhe këtu janë disa aftësi për të përdorur më mirë makinën tuaj, që tani kompania jonë sapo bëri një testim për kontrollin e garancisë, që pothuajse makina mund ta përdorë për 2,8 vjet dhe mesatarja është 2,65 vjet.

Shpresoj se mund të rritemi pa klientë së bashku.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip