Lajme
VR

Shtojcat për Mini Ekskavator për të bërë punën më të mirë

Miniekskavatorët shpesh favorizohen nga vendet e punës me hapësira të ngushta, të aftë për të shkuar atje ku makineritë më të mëdha nuk munden. Miniekskavatorët janë idealë për punë në oborret e shtëpisë, brenda ndërtesave dhe rreth gardheve për gërmim, ngritje dhe pastrim.


2021/10/22

Miniekskavatorët shpesh favorizohen nga vendet e punës me hapësira të ngushta, të aftë për të shkuar atje ku makineritë më të mëdha nuk munden. Miniekskavatorët janë idealë për punë në oborret e shtëpisë, brenda ndërtesave dhe rreth gardheve për gërmim, ngritje dhe pastrim.

I gërmoj

Kovat standarde gërmojnë nëpër tokë për shumë qëllime dhe ju duhet të përcaktoni se cilat veçori nevojiten në bazë të punës. Kovat për punën e përgjithshme të gërmimit vijnë në shumë dimensione dhe kapaciteti varet nga madhësia dhe forma e kovës, së bashku me llojin e tokës në vendin tuaj të punës.

II RIPPER

Mos lejoni që moti i ftohtë ose njolla shkëmbore të papritura të vonojnë operacionet. Në zonat me papastërti të fortë, kompakte ose të ngrirë, riperitësit presin kushtet sfiduese të tokës për të liruar dheun dhe për të përmirësuar produktivitetin.

III Të dizenjuar për të shpuar vrima të të gjitha formave dhe madhësive, gërvishtjet mund të hapen edhe përmes llojeve të ndryshme të dheut. Nga instalimi i shtyllave të gardhit ose ndërtimi i shtyllave deri te mbjellja e shkurreve, një trapë nxjerr në mënyrë efikase dheun sipas specifikave tuaja. Në tokë të dendur, zgjidhni një rrotullues me shpejtësi dhe çift rrotullues të lartë për të parandaluar ngecjen.

Pavarësisht se cilën bashkëngjitje zgjidhni, cilësia dhe dizajni janë faktorë të rëndësishëm kur zgjidhni pajisje. Për të qëndruar gjatë shumë orëve të përdorimit në mjedise të vështira, çeliku me qëndrueshmëri të lartë dhe i kalitur do të qëndrojë ndaj konsumimit. Për më tepër, mbështetja nga një furnizues i besuar do të lehtësojë shqetësimet.


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip