Ekspozita
VR

Panairi i Kantonit Pranveror ACE 2023, ju presim në vend!

2023/04/05
Panairi i Kantonit Pranveror ACE 2023, ju presim në vend!

Panairi i Kantonit Pranveror ACE2023 po vjen së shpejti. Në atë kohë (4.10 me orën kineze), ne do të shfaqim shumicën e produkteve tona në ekspozitë dhe do t'u japim miqve tanë broshurat mostër të produkteve tona, si dhe do të prezantojmë veçoritë dhe funksionet e produkteve tona. Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi mos ngurroni të na pyesni. Në 10 ditët e mbetura presim ardhjen e klientëve. Produktet me cilësi të lartë ia vlen të blihen për çdo klient dhe do t'ia vlejnë paratë! Më poshtë janë stendat e Panairit tonë të Kantonit në vitet e mëparshme dhe fotot e bëra me klientët


        

        

        

        

        

        

        

        


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip