Развој на нов производ
VR

Работење и воведување на мал багер CX15BE од 1,5 тони

мај 11, 2023
Работење и воведување на мал багер CX15BE од 1,5 тони

Ова е нашиот најнов мал багер лансиран во 2023 година. Ова видео ги воведува функциите и употребата на малиот багер CX15BE

- Мини багерот има капацитет од 1,5 тони, што му овозможува лесно да се справи со задачите за ископување со средна големина.

- Петстепениот мотор Kubota е единствена карактеристика на овој багер и има голема доверба на пазарот на компактните индустриски машини поради неговата доверливост и перформанси.

- Системот за согорување што се користи во моторот помага да се намалат емисиите на издувните гасови и бучавата, што го прави еколошка опција за ископување.

- Повисоката ефикасност на мини багерот значи дека можете да завршите повеќе за помалку време, што го прави паметна инвестиција за бизниси со градежништво или уредување.Основни информации
 • Основана година
  --
 • Тип на бизнис
  --
 • Земја / регион
  --
 • Главна индустрија
  --
 • Главни производи
  --
 • Претпријатие правно лице
  --
 • Вкупно вработени
  --
 • Годишна излезна вредност
  --
 • Извозен пазар
  --
 • Соработени клиенти
  --

Испратете го вашето барање

Испратете го вашето барање
Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски