Lajme
VR

Rreth Makinerisë ACE ASOK | Makineri ACE ASOK

2023/03/09
Rreth Makinerisë ACE ASOK | Makineri ACE ASOK


26 vite eksperience  /  Produktet eksportohen në 29 vende
ACE 


ompany është themeluar në vitin 1995 e cila ka një përvojë 26 vjeçare në makineritë e ndërtimit të rrugëve. Gjatë kësaj periudhe, ne ndërtojmë departamentin e prodhimit me 5 punëtori për zeje të ndryshme duke përfshirë: Prerjen, Mbajtjen, Montimin, Lyerjen dhe Sigurimin e Cilësisë (QC). 

Njëkohësisht numri i të punësuarve po rritet nga 35 në 133. Përveç prodhimit, pjesa tjetër po ndërton si departamenti i shitjes, shërbimi pas shitjes, departamenti i blerjes së lëndëve të para.


Tani ne kemi produktet pothuajse duke përfshirë të gjitha llojet e makinave të vogla të ndërtimit të rrugëve simikser betoni, vibrator betoni, kompaktor pllake, kamxhik shtypës dhe mistri me fuqi. Përveç kësaj ne gjithashtu hulumtojmë dhe zhvillojmë makineritë e reja si miniekskavator, rul rrugor, rimorkio për makina të vogla. Në vitin 2020 ne bëmë produktet më të fundit—mistria elektrike me telekomandë. Gjatë këtij progresi, ne kemi ndërtuar marrëdhënie të mira me furnizues të ndryshëm, jo ​​vetëm në lëndën e parë, por edhe në kompaninë e garancisë së pjesëve të këmbimit dhe produkteve.Në kohën e gjatë të progresit, klientët dhe partnerët ofruan shumë për të na ndihmuar të rritemi së bashku. Fillimisht ne sapo bëjmë biznes në Kinë dhe më pas kemi vizitorin e parë të Gjermanisë me një porosi të vogël, me mbështetjen e tyre, në vitin 2016 ne tashmë i shesim produktet tona në mbi 49 vende. Kjo do të thotë gjithashtu një përvojë e pasur për rregullat e importit dhe eksportit të vendeve të ndryshme. Të gjitha produktet tona kanë certifikimin që duhet në të gjithë botën, ne mund të ofrojmë certifikimin CE si bazë dhe gjithashtu tjetrin që kërkon nga ju.
 
 Me idenë e "Sigurimit të pajisjeve inovative të ndërtimit që e bëjnë jetën tuaj të punës më të lehtë." Fabrika tashmë po zgjerohet dy herë. në vitin 1997, 3 inxhinierë themeluan departamentin e kërkimit. Ne vitin 2017 e ndajme fabriken ne 2 pjese per makineri ndertimi te rrugeve dhe miniekskavator.


Puna jonë u shpërblye me besimin e egër. Tani marka ACE mund të gjendet në faqen e internetit si furnizuesi i artë, dhe një nga furnizuesit më të njohur në Alibaba. Platforma MIC (prodhuar në Kinë) na bën të jemi 100 prodhuesit më të mirë të makinerive të ndërtimit në 2016.

 

Për planin e ardhshëm, ne do të fillojmë orarin për të zgjeruar tregun tonë jashtë shtetit, për të prodhuar makineri me cilësi të mirë dhe çmim të lirë. Për ta bërë ndërtimin më të lehtë dhe më të mirë.Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip