Lajme
VR

Festivali i Tregtisë së Re është hapur në Mars, ACE ASOK ju mirëpret!

marsh 13, 2023
Festivali i Tregtisë së Re është hapur në Mars, ACE ASOK ju mirëpret!
Posteri i ngjarjes


        
        
        


Festivali i Tregtisë së Re është hapur në mars. ACE uron që të gjithë klientët të mund të zgjedhin produktet që u pëlqejnë dhe të kenë çmimin e duhur në muajin Mars. Produktet tona (vibrator betoni, vibrator betoni, lustrues, mikser, ekskavator etj.) shiten te gjitha me zbritje dhe kane nje vit garanci sherbimi. Gjatë muajit mars, kompania jonë do të transmetojë disa herë veçoritë dhe mënyrat e aplikueshme të produkteve. Mirësevini në transmetimin tonë të drejtpërdrejtë. Në orën 1-3 pasdite. (Koha e Pekinit, Kinë) më 14 mars do të transmetojmë drejtpërdrejt në fabrikën tonë të brendshme, ku mund të kuptojmë prodhimin e makinës dhe procesin e prodhimit dhe materialet, si dhe shpjegimin e masterit. Edhe një herë ju uroj që të blini produktet e dëshiruara këtë muaj dhe të keni një muaj të mrekullueshëm!


Mjedisi i bimëveInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip