Struktura e produktit Hyrje
VR

Cila është struktura e mikroekskavatorit CX18? Cilat janë Përparësitë e tij?

2023/06/02
Cila është struktura e mikroekskavatorit CX18? Cilat janë Përparësitë e tij?
Hyrje në të gjithë makinën


PËRSHTON PËR MË SHUMË PUNË

Me një dizajn me lëvizje zero bisht dhe

Mburoja e anulueshme, ultra e aftë

megjithatë kompakt CX18 shtrydh më shumë punë

të zonave ku normalisht do t'ju duhej a lopatë.

Hidraulika me ndjeshmëri të ngarkesës siguron qetësi

kontrollin. Plus udhëtimin e tij me dy shpejtësi me

Zhvendosja automatike dhe madhësia e vogël e bëjnë këtë

ekskavator i shpejte dhe i manovrueshem keshtu qe ju

mund të kalojë lehtësisht në punën tjetër.


MotorriMOTORI KUBOTA STAGE V
Shumë e besuar në tregun e makinerive kompakte industriale, djegia efikase e krijuar nga sistemi unik i djegies me tre Vortex të motorit tonë redukton emetimin e shkarkimit dhe zhurmën. Paraqitja e tij gjithashtu i vendos shumicën e komponentëve lehtësisht të arritshëm për mirëmbajtje më të shpejtë. Për më tepër, tani është plotësisht në përputhje me Stage-V.Sistemi Hidraulik


KONTROLLI I LEHTË
Ky është seksioni i ekipit tuaj. Është një hapësirë ​​e mrekullueshme për të treguar historinë tuaj dhe për të përshkruar se kush jeni dhe çfarë bëni. Nëse jeni një biznes, flisni për mënyrën se si keni filluar dhe tregoni historinë e rrugëtimit tuaj profesional. Njerëzit duan të njohin ju të vërtetën, ndaj mos kini frikë të ndani anekdota personale. Shpjegoni vlerat tuaja thelbësore dhe se si ju, organizata juaj ose biznesi juaj dalloni nga turma.


Krahu mekanikE fortë dhe e qëndrueshme
Cilindri i bumit është i pozicionuar sipër bumit ku mbrohet më mirë nga goditjet, i qëndrueshëm. Tufat e çelikut me montim të ngushtë janë lehtësisht të këmbyeshme, duke minimizuar më tej kohën e ndërprerjes.    Salla Operative
GROM DHE SHKO
Udhëtimi me dy shpejtësi me ndërrim automatik siguron shpejtësi më të shpejta transporti nëpër zona të mëdha pune ose në punën tjetër.ShasiPËRSHTATJA E LEHTË
Veshja me gjerësi të ndryshueshme mund të tërhiqet hidraulikisht për të hyrë në dhomat e ngushta ku dikur kërkohej puna me dorë, pastaj të zgjatet lehtësisht për të siguruar një platformë të qëndrueshme pune.

    Inspektimi ditorTHJESHTOJ SHËRBIMIN
Dera E-Large lejon qasje të hapur, në nivel tokësor në pikat e kontrollit të përditshëm, për shërbim të shpejtë. Pajisjet e yndyrës janë gjithashtu lehtësisht të arritshme.


    Informacioni tjetër


        
        
        
        


Kjo është një kategori e aksesorëve të zëvendësueshëm për CX18


fund
Rreth produktit tonë
Sot, kjo është e gjitha për mini-ekskavatorin tonë më të fundit dhe më të njohur CX18. Ne mirëpresim blerës nga e gjithë bota për të diskutuar teknologjinë e ekskavatorëve dhe çdo çështje që lidhet me ekskavatorët. Nëse mund të vini në Kinë, ASOK do t'ju takojë dhe do të jetë i nderuar t'ju çojë të vizitoni fabrikën tonë. Këtu janë lidhjet e produktit për CX18:CX18 Informacioni i produktit
ACE ASOK   Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip