Mini Ekskavator
VR
Mikro ekskavator ACE

dizajn i rehatshëm i tavolinës së funksionimit si një tabelë treguese e makinës, dizajni i parë në Kinë.

Shume e perdorur ne kopsht, pemishte, toke bujqësore dhe punime komunale .me  Quick hitch mund të shtojë veglat e aksesorëve si: gozhdë, grabujë, rrjepëse, kapëse druri, çekiç thyerje dhe kovë 200/300/500/1000 mm.


   


  

1F
Parametrat e makinës ACE Micro Excavator


            

2F
Karakteristikat e produkteve:
 •    Motor shëtitës dhe rrotullues të markës EATON të importuar japonez

 •    Motori me naftë Yanmar 3TNV743 me cilindra

 •    Tubacioni i vajit është i markës së njohur gjermane 'Continetal', i cili është në cilësi të lartë.

 •    Prano ODM&Përshtatje speciale OEM

 •    YANMAR 3TNV74/PERKINS 403J-11 për zgjedhje

3F
Skenari i Aplikimit


Jetë e gjatë përdorimi për motorin bazë Yanmar 3TNV74


Aplikim per punime te vogla, projekte te vogla, ne kopsht, pemishte, toke bujqesore, sere perimesh, hapje kanali dhe punime komunale.  Quick hitch mund të shtojë veglat e aksesorëve si: gozhdë, grabujë, rrjepëse, kapëse druri, çekiç thyerje dhe kovë 200/300/500/1000 mm, të cilat mund të përshtaten për shumë zona të ndryshme.

      Pyetjet e bëra më shpesh

Q1: A jeni prodhues?
Përgjigje: Po, ne jemi fabrikë, por jo vetëm një fabrikë, pasi kemi ekipin e shitjeve, stilistët e vet, sallën e ekspozitës së vet,

mund t'i ndihmojë blerësit të vendosin se cilat produkte janë zgjedhja e tyre më e mirë, dhe të gjitha pyetjet tuaja do të përgjigjen brenda 24 orëve.

Q2: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Përgjigje: Pas konfirmimit të çmimit, mund të kërkoni që mostrat të kontrollojnë cilësinë tonë. Ne do të paguajmë për koston e mostrës,

por kostoja e mostrës do të jetë e rimbursueshme pas konfirmimit të porosisë së sasisë.

Q3: Sa zgjat koha e dorëzimit?
A. Mostra do të jetë gati për dorëzim në 3-10 ditë. Porosia e sasisë do të jetë gati për dorëzim në 20 ~ 45 ditë.

Q4: A mund të bëni shërbim OEM?
A: Po, ne mund ta bëjmë atë. Por ju duhet të na jepni letrën tuaj të autorizimit.

Q5: A mund të blej produkte të fabrikës së tjera direkt nga ju?
A: Po, sigurisht. Tashmë ka shumë klientë që bashkëpunojnë me ne në këtë mënyrë. Ne kemi mbi 12 vjet në biznes me njohuri të gjera 

të teknologjisë dhe tregut. Reputacioni ynë i mirë në Kinë është vlerësuar nga Group si partneri i tij i zgjedhur i biznesit.

Q6: Cila është mënyra e përshtatshme për të paguar?
Përgjigje: Sigurimi i Tregtisë, L/C, T/T, Western Union dhe Escrow pranohen, dhe nëse keni një ide më të mirë, ju lutemi mos ngurroni të ndani me ne.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Na kontaktoni

Përfitoni nga njohuritë dhe përvoja jonë e pakrahasueshme, ne ju ofrojmë shërbimin më të mirë të personalizimit.

Bini në kontakt me SHBA

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani, na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni

Rekomanduar

Ato janë prodhuar të gjitha sipas standardeve më strikte ndërkombëtare. Produktet tona kanë marrë favore si nga tregjet vendase ashtu edhe nga ato të huaja.
Ata tani po eksportojnë gjerësisht në 500 vende.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip