Vlerësimi i komenteve të klientit
VR

Komunikimi me klientët dhe ndarja e rastit të transaksionit dhe fotografia e ekspozitës

Komunikimi me klientët dhe ndarja e rastit të transaksionit dhe fotografia e ekspozitës
1.Lëvdërimi i klientit


        
Lisa nga Anglia

Komunikimi pas përfundimit të transaksionit dhe dorëzimi falas i mostrës

        
Jack i Kuvajtit

Mozaik, gjërat e mira nuk kalojnë pa u vënë re, kënaqësia e klientit është forca lëvizëse2.Nevojat e klientit gjatë transmetimit të drejtpërdrejtë        
Helen nga Shtetet e Bashkuara

lista e produkteve! duhet të takohen

        
Medesako nga Holanda

Telefonata e klientit përfundon transmetimin e drejtpërdrejtë


3.Rastet e transaksioneve me klientët


        
Eduardi i Ruandës

Bashkëpunimi i parë, klienti është shumë i kënaqur

        
Adam Smith i Ukrainës

Porosia e parë e madhe! A e ka riblerë klienti pasi ka marrë produktin?


4.Zgjidhni problemet e klientëve        
Alan nga Arabia

Ndryshoni mënyrën e komunikimit? Probleme të vogla, klientët më të mëdhenj

        
Manolea Alexandru nga Izraeli

Katalogu i detajuar dhe prezantimi i produktit kanë fituar kënaqësinë e thellë të klientit


5.Foto e grupit të klientëve të ekspozitës


ASOK Catrina është i arritshëm

             -Bjellorusia - Jay


Produkt i shkëlqyeshëm, tregtar i shkëlqyeshëm 

              - MB - Celina

Përvojë vite në industrinë mekanike, i kënaqur me produktet ASOK

               - Çili Eduard


Produkt i shkëlqyeshëm, i shkëlqyeshëm

              - Herbert, SHBA

Eksperimentet në vend, shumë mirë

         - Abraham, Portugali

Eksperimente personale, me cilësi të lartë

produkteve

          Argjentinë-Durang
6. Prezantimi i kompanisë dhe klientitMe 28 vjet përvojë biznesi, Ningbo ASOK Co., Ltd. u themelua në vitin 1996. Ajo ka rreth 1000 klientë të vjetër dhe 13,000 klientë të rinj nga e gjithë bota. Aktualisht është në rritje. Transporti falas për porositë, zbritje shtesë, transport i reduktuar, mostra Dhuratat janë të drejtat themelore të klientëve të vjetër. Ne garantojmë rreptësisht cilësinë e mallrave, kohën e prodhimit, kohën e mbërritjes dhe reagimet e klientëve. Kënaqësia e klientit është motivimi ynë më i madh. AOSK mezi pret të dëgjojë nga ju dhe mezi pret të bashkëpunojë me ju. Së bashku do të bëhemi gjithnjë e më të mirë!

7.FUND


Mirë se vini në ASOK!

Kënaqësia e klientit është motivimi ynë më i madhInformata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip