Walk-hannert Vibrator Roller
VR
Produkt beschreiwung


Double-Drum Vibratory Roller



Am Häerz vun eisem Walk-Behind Vibrator Rollerass e personaliséierte Waassergekillten Dieselmotor. Dëse Motor liwwert net nëmmen exzellent Kraaft, awer huet och bemierkenswäert Wärmevergëftungsfäegkeeten, wat et perfekt mécht fir a waarmen an usprochsvollen Ëmfeld ze bedreiwen. Am Verglach mat Benzinmotoren, bitt eisen Dieselmotor eng super Leeschtung a laang Liewensdauer, a garantéiert eng zouverlässeg Operatioun Joer fir Joer.


Fir d'Haltbarkeet an d'Längegkeet ze garantéieren, sinn d'Trommel a Kierper vun eiser Roller aushéichwäerteg C45 Stol. Dëst Stolmaterial bitt eng besser Spannkraaft am Verglach zum Q235, a bitt eng verstäerkte Resistenz géint Verschleiung. Mat enger méi laanger Liewensdauer kann eis Roller déi härteste Konditioune widderstoen an eng optimal Leeschtung während senger Benotzung behalen.


Eis Roller ënnerscheet sech mat senge Präzisiounsschneidfäegkeeten. D'Benotzung vun Laser Technologie am Stol opzedeelen suergt null Deformatioun vu Verdrehung a Béie, garantéiert héichdimensional Genauegkeet. Dëst resultéiert an enger gutt gebauter a perfekt ausgeriicht Roller, déi Stabilitéit a glat Operatioun während der Verdichtung bitt.


Equipéiert mat engem65-Liter corrosion-gratis Waasser Tankop der hënneschter Säit vun der Roller montéiert, eis Maschinn miniméiert den Toun an hält Stëbs op e Minimum. Dëst dréit zu engem propperen Aarbechtsëmfeld bäi a reduzéiert all potenziell negativ Auswierkungen op d'Ëmgéigend. De grousse Waasserbehälter suergt fir verlängert Operatioun ouni d'Bedierfnes fir heefeg Refill, Zäit spueren an d'Produktivitéit erhéijen.


Kontroll vun der Schwéngung vun eisem Walk-Behind Vibrator Roller ass ouni Ustrengung. Den On- an Off-Schalter, bequem um Geschwindegkeetskontrolléierten Handhiewel, erlaabt d'Bedreiwer d'Vibration einfach unzepassen an ze kontrolléieren wéi néideg. Dës Feature bitt Flexibilitéit a Präzisioun fir déi gewënschte Verdichtungsresultater z'erreechen.


D'Trommel propper ze halen wärend der Asphaltverdichtung ass entscheedend fir eng optimal Leeschtung. Dofir ass eis Roller mat zwee Schrauberstangen op all Trommel ausgestatt. Dës Scraper Bars garantéieren d'Entfernung vun all Dreck oder Asphaltopbau, garantéiert eng propper Trommel a konsequent Verdichtungsresultater.


Sécherheet ass wichteg an eisem Design, an eis Walk-Behind Vibrator Roller reflektéiert dëst Engagement. De Minimum Iwwerhang Design bitt gëeegent Säit an Trottoir Spillraum, Opérateuren erlaabt d'Roller ouni Effort ronderëm Hindernisser ze manoeuvréieren. Zousätzlech huet den ergonomesch entworfene Grëff en Doudeger Kontrollsystem, deen d'Sécherheet vum Bedreiwer während der Reverséierungsapplikatioune garantéiert.


Zesummegefaasst ass eis Walk-Behind Vibrator Roller déi ideal Wiel fir all Verdichtungsaarbecht. Mat sengemBenotzerdefinéiert Waassergekillte Dieselmotor, haltbar Stolkonstruktioun, präzis Schneidtechnologie, grousse Waassertank, einfach Schwéngungssteuerung, Scraper Bars, Minimum Iwwerhang Design, an ergonomescht Grëff, Dës Roller liwwert aussergewéinlech Leeschtung, Haltbarkeet a Bedreiwer Sécherheet. Erlieft d'Effizienz an d'Zouverlässegkeet vun eiser Walk-Behind Vibrator Roller an erreecht super Verdichtungsresultater an enger Fraktioun vun der Zäit.





Produit Parameteren


ModellRL 500 DRL600D RL700D RL900D
MotorDieselmotor 178F 6.0PSDieselmotor 186FE 9.0PS
Gewiicht  (KGS)630720740810
Vibratiounsfrequenz (Zeit/min)3600360036003600
Zentrifugalkraaft  (KN)15202430
Max. Reesvitessen   (KM/H)2.52.52.52.5
Gradabilitéit   (%)20202020
Waasser Tank Kapazitéit  (L)32353535
Brennstoff Tank Kapazitéit    (L)25252525
Vibratiounsrad Duerchmiesser (mm)377377426426
Vibratiounsrad Breet (mm)600650650700
Verpakung Gréisst (cm)131*74*112cm (Griff 162*31*38)



Geschicht vun ASOK


ASOK ass eng Firma spezialiséiert op d'Produktioun vu Stroossemaschinnen
ASOK huet seng eege lokal Fabréck an 10.000+ Clienten aus der ganzer Welt.
Als al Firma mat 28 Joer Geschäftserfahrung ginn d'Clienten ëmmer nach lues a lues erop.




Strooss compactor Fabréck


        
Verschidde kleng a grouss Roller
        
All Accessoiren kënne Fabréck gemaach ginn
        
Akzeptéieren Client Personnalisatioun




 Vibratory Roller Verglach


Double-Drum Vibratory Roller
Schmuel Strooss Aarbecht, breet Applikatioun Gamme
VS
RZ900G-1500KGS Fotoen
Grousse Beräich Operatioun, héich Effizienz





Logistik Servicer


        

Internationale Keefer Beschaffung

        

Direkt Versuergung vun auslännesche Fournisseuren

        

Wueren, déi an de gebonnene Beräich geschéckt ginn

        

Client Plazen Uerdnung

        

Identitéitsinformatioun ubidden




FROEN



FAQ.
Dacks Stellt Froen
  • Wat ass déi duerchschnëttlech Leadzäit?
    Fir Echantillon ass d'Leedzäit ongeféier 7 Deeg. Fir d'Massproduktioun ass d'Leedzäit 20-30 Deeg no der Empfang vun der Depotbezuelung. D'Leedungszäiten ginn effektiv wann (1) mir Är Depot kritt hunn, an (2) mir hunn Är lescht Genehmegung fir Är Produkter. Wann eis Leadzäiten net mat Ärer Frist funktionnéieren, gitt w.e.g. iwwer Är Ufuerderunge mat Ärem Verkaf. An alle Fäll wäerte mir probéieren Är Besoinen z'empfänken. An deene meeschte Fäll kënne mir dat maachen.
  • Kënnt Dir déi entspriechend Dokumentatioun liwweren?
    Jo, mir kënnen déi meescht Dokumentatioun ubidden, dorënner Analysezertifikater / Konformitéit; Versécherung; Origin, an aner Exportdokumenter wann néideg.
  • Hutt Dir e Minimum Bestellung Quantitéit?
    Wéi normalerweis ass d'Mini-Bestellung Basis op 1 ~ 50pcs .Different Produkt wäert anescht sinn.
  • Wat sinn Är Präisser?
    Eis Präisser ënnerleien ze änneren ofhängeg vun der Versuergung an anere Maartfaktoren. Mir schécken Iech eng aktualiséiert Präislëscht nodeems Är Firma eis kontaktéiert fir weider Informatioun.
Basis Informatioun
  • Am Joer etabléiert
    --
  • Geschäftsaart
    --
  • Land / Regioun
    --
  • Haaptinadik
    --
  • Haaptprodukter
    --
  • Enterprise legal Persoun
    --
  • Total Mataarbechter
    --
  • Allgemeng Brice Wäert
    --
  • Export Maart
    --
  • Kooperéiert Clienten
    --

Kontaktéiert eis

Profitéiert vun eisem oniwwertraff Wëssen an Erfahrung, mir bidden Iech de beschte Personnalisatiounsservice.

Kontaktéiert mat den USA

Wann Dir méi Froen hutt, schreift eis, sot eis Är Ufuerderungen, mir kënne méi maachen wéi Dir Iech virstellen kënnt

Recommandéiert

Si sinn all hiergestallt no de strengsten internationale Standarden. Eis Produkter hu Gonschten vu béiden auslänneschen an auslännesche Mäert kritt.
Si exportéieren elo wäit an 500 Länner.

Schéckt Är Ufro

Wielt eng aner Sprooch
╳
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Aktuell Sprooch:Lëtzebuergesch