• <p><strong>Rriteni me partnerin së bashku,<span style="color:#C87F26;">Makineri ACE</span> Në shërbimin Tuaj.</strong></p>

  Rriteni me partnerin së bashku,Makineri ACE Në shërbimin Tuaj.

  Të gjitha produktet tona kanë certifikimin që nevojitet në të gjithë botën,

  ne mund të ofrojmë certifikatën CE si bazë dhe gjithashtu tjetra që kërkon nga ju.

  Prodhuesit kryesorë të makinerive të ndërtimit dhe furnizuesit e pajisjeve të ndërtimit

  MËSO MË SHUMË

Rriteni me partnerin 
Së bashku,
Makineri ACE 
Në shërbimin Tuaj.

Të gjitha produktet tona kanë certifikatën

të cilat nevojiten në të gjithë botën.

VR
MAKINERIA NDËRTIMORE RRUGORE

Produktet tona

Tani ne kemi produktet duke përfshirë pothuajse të gjitha llojet e makinerive të vogla të ndërtimit të rrugëve si mikserin e betonit, vibratorin e betonit, kompaktorin e pllakave, makineritë e shtypjes dhe mistrin elektrik.

Përveç kësaj ne gjithashtu hulumtojmë dhe zhvillojmë makineritë e reja si miniekskavator, rul rrugor, rimorkio për makina të vogla. 

 • <p>29 Years+</p>

  29 Years+

  Production Exprience

 • <p>20 Years+</p>

  20 Years+

  70% partners

 • <p>130+<br></p>

  130+

  Distributors Worldwide

 • <p>10000m²+</p>

  10000m²+

  Factory Area

Na kontaktoni

 • Departamenti i Prodhimit
  Departamenti i Prodhimit
  Ne ndërtojmë departamentin e prodhimit me 5 punëtori për zeje të ndryshme duke përfshirë: Prerjen, Mbajtjen, Montimin, Lyerjen dhe Sigurimin e Cilësisë (QC).
 • Diversiteti i produkteve
  Diversiteti i produkteve
  Ne kemi produktet duke përfshirë pothuajse të gjitha llojet e makinerive të vogla të ndërtimit të rrugëve si betoniere, vibrator betoni, kompaktor pllakash...
 • Sigurimi i cilësisë
  Sigurimi i cilësisë
  Të gjitha produktet tona kanë certifikimin që duhet në të gjithë botën, ne mund të ofrojmë certifikimin CE si bazë dhe gjithashtu tjetrin që kërkon nga ju.
PROFESIONAL

Rastet tona

Të jetë ofruesi i shkëlqyer global i pajisjeve të ndërtimit për kontraktorët profesionistë. Për të qenë një kompani që fokusohet tek klientët,

gjithmonë në inovacion, mirënjohës dhe vazhdoni në modelin fitues gjatë gjithë kohës.

 • Makina Australi punon
  Makina Australi punon
  Shumica kanë pësuar ndryshime në një formë, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
 • Reagimet e klientëve të Turqisë
  Reagimet e klientëve të Turqisë
  Shumica kanë pësuar ndryshime në një formë, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
 • komentet e klientit Janpan
  komentet e klientit Janpan
  Shumica kanë pësuar ndryshime në një formë, nga humori i injektuar, fjalë që nuk duken as pak.
LINI NJË MESAZH

Bini në kontakt me SHBA

Nëse keni më shumë pyetje, na shkruani, na tregoni kërkesat tuaja, ne mund të bëjmë më shumë sesa mund ta imagjinoni.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip