• <p><strong>Растете заедно со партнерот,<span style="color:#C87F26;">ACE машини</span> На Ваша услуга.</strong></p>

  Растете заедно со партнерот,ACE машини На Ваша услуга.

  Сите наши производи имаат сертификација која е потребна во целиот свет,

  можеме да го понудиме CE сертификатот како основна, а исто така и другата што бара од вас.

  Врвни производители на градежни машини и добавувач на градежна опрема

  НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Расте со партнер 
Заедно,
ACE машини 
На Ваша услуга.

Сите наши производи имаат сертификат

кои се потребни во целиот свет.

VR
МАШИНИ ЗА ГРАДЕЊЕ ПАТИ,
,

Нашите производи

Сега ги имаме производите речиси вклучувајќи ги сите видови мали машини за изградба на патишта, како што се мешалка за бетон, вибратор за бетон, тампонирање на плочи, тампон и моќна мистрија.

Покрај тоа, ние исто така истражуваме и развиваме нови машини како мини багер, патен валјак, приколки за мали машини. 

 • <p>29 Years+</p>

  29 Years+

  Production Exprience

 • <p>20 Years+</p>

  20 Years+

  70% partners

 • <p>130+<br></p>

  130+

  Distributors Worldwide

 • <p>10000m²+</p>

  10000m²+

  Factory Area

Контактирајте не

 • Оддел за производство
  Оддел за производство
  Ние го градиме одделот за производство со 5 работилници за различни занаети, вклучувајќи: сечење, ракување, склопување, сликање и обезбедување на квалитет (QC).
 • Разновидност на производи
  Разновидност на производи
  Ги имаме производите речиси вклучувајќи ги сите видови мали машини за изградба на патишта како мешалка за бетон, вибратор за бетон, тампонирање на плочи...
 • Обезбедување на квалитет
  Обезбедување на квалитет
  Сите наши производи ја имаат потребната сертификација низ целиот свет, можеме да ја понудиме CE сертификатот како основна, а исто така и другата што бара од вас.
ПРОФЕСИОНАЛНИ
,

Нашите случаи

Да се ​​биде одличен глобален снабдувач на градежна опрема за професионални изведувачи. Да се ​​биде компанија која е фокусирана на клиентите,

секогаш во иновативност, благодарен и постојано победнички модел во секое време.

 • Австралија Машински работи
  Австралија Машински работи
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
 • Повратни информации од клиентите за Турција
  Повратни информации од клиентите за Турција
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
 • Јанпан повратни информации од клиентите
  Јанпан повратни информации од клиентите
  Мнозинството претрпе измена во некоја форма, со вбризгуван хумор, зборови кои не изгледаат ни малку.
ОСТАВИ ПОРАКА
,

Станете во контакт со нас

Ако имате повеќе прашања, пишете ни, кажете ни ги вашите барања, можеме да направиме повеќе отколку што можете да замислите.

Испратете го вашето барање

Изберете друг јазик
English
O'zbek
Українська
svenska
Polski
dansk
русский
Português
한국어
français
Español
Deutsch
العربية
italiano
日本語
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
اردو
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Тековен јазик:Македонски